گنومد
آرشیو وبلاگ
آرشیو وبلاگ
تصویر برای پست وبلاگ تاریخ شب یلدا 1400 کی هست؟ شب یلدا به میلادی

تاریخ شب یلدا 1400 کی هست؟ شب یلدا به میلادی

تاریخ شب یلدا 1400 کی هست؟ تاریخ شب یلدا به میلادی

شب یلدا شبی که فصل زیبای پاییز به پایان رسیده و فصل سرد سال شروع شده که ما ایرانیان این شب تاریخی رو به عنوان شب چله هم می شناسیم و از گذشته تا به امروز این شب آخر آذر ماه رو دور هم جمع می شیم و با بزرگان به خواندن  دیوان حافظ ، آجیل و خوردن انواع میوه ها که گل سر سبد آن انار هست مشغولیم و یک شب به یادمانی برای همه ما ایرانیان خواهد بود.

شب یلدا را چرا طولانی ترین شب سال هست؟

در این شب تاریخی و بسیار زیبا خورشید در دورترین نقطه خود با مدار مساوی قرار دارد که همین امر باعث شده تا شب طولانی تری نسب به شب های دیگر سال داشته باشیم و همین دلیلی شده تا شب چله  طولانی تر حس کنید.شب یلدا 1400

تاریخ شب یلدا 1400 کی است؟

شب یلدای امسال به میلادی 21 دسامبر 2021 که به تاریخ شمسی سه شنبه 30 آذر سال 1400 و شب چله به قمری 16 جمادی الاولی می شود .

استایل شب یلدای زیبا و جذاب

تقریبا دوسال از ورود این ویروس به کشور ایران می گذرد که همین دلیل شده تا ما از این شب زیبا و جذاب که همگی دور هم جمع می شدیم  به دلیل محدودیت های کرونای از هم دور باشیم ولی هنوز هم میشه با داشتن یک استایل زیبا یلدای این شب رو به خوشی سر کرد که ما برای شما چند پیشنهاد جذاب برای شب چله 1400 داریم:

استایل شب یلدا 2021

1- پیراهن مجلسی قرمز ترجیاً کوتاه

همه ما میدانیم که رنگ های سبز و قرمز از اصلی ترین رنگ های این شب هستند پس چه زیباست که رنگی رو انتخاب کنیم که به این شب هم ترکیب خوبی رو داشته باشه که رنگ قرمز مناسب خانوم های زیبا و جوان بود که حس شادابی خوبی رو منتقل خواهد کرد که برای ست کردن می توانید از کیف و کفش های مجلسی مشکی یا پالتو قهوه ای استفاده کنید.

 

پیراهن مجلسی قرمز

2- پیراهن یا شومیز بلند سبز

مطمئناً ست کردن رنگ های سبز و قرمز یک استایل جذاب و چشمگیر رو برای خود خواهد داشت که شما می توانید از پیراهن های زنانه یا شومیز های خود همراه با اکسسور های قرمز رنگ استفاده کرده تا یک تیپ و استایل شب یدای زیبا رو داشته باشید .

پیراهن یا شومیز بلند سبز

3- بلوز قرمز با داشتن یک دامن سبز

اگر به دنبال یک ست زیبا و در عین حال ساده هستین می توانید از یک بلوز قرمز و دامن کوتاه یا اگر سردتون هست دامن بلند سبز رنگ استفاده کرده که مطمئنا استایل زیبا رو برای شب یلدای خود خواهید داشت.

بلوز قرمز

4- بلوز سفید همراه با شلوار پارچه ای یا کتان سبز

اگر شما هم به دنبال استفاده کردن رنگ های دیگه به غیر از رنگ قرمز در استایل خود هستید می توانید از رنگ سفید استفاده کرده که به عنوان پینشهاد برای شب چله 1400 خود می توانید از بلوز یا شومیز سفید همراه با شلوار پارچه ای دمپا گشاد استفاده کنید که می توان یک استایل زیبا و جذاب رو برای بیرون رفتن شما هم به ارمغان بیاورد.

 

بلوز سفید همراه با شلوار پارچه ای یا کتان سبز

5- تیپ مجلسی با داشتن کت سبز و دامن قرمز

حتما شما هم به دنبال یک تیپ مجلسی هستین که استفاده از کت سبز رنگ و جوراب شلواری مشکی و با داشتن یک دامن قرمز یک ست زیبا و چشمگیر خواهید داشت که مطمئناً با داشتن این استایل همه سلیقه شما رو تشویق خواهند کرد.

6- داشتن یک سرهمی سبز رنگ

شما هم به دلیل محدودیت های کرونای شب یلدا رو در خونه می مونیم ولی اگر یک استایل زیبا و شیک ولی راحت رو مد نظر دارین می توانید از سرهمی سبز رنگ با داشتن اکسسوری های قرمز رنگ امتحان کنید که بدون شک از این تیپ پیشمان نخواهید شد.

سرهمی سبز رنگ

7- بلوز قرمز رنگ با شلوار یا دامن مشکی

اگر شما هم جز اون دسته از افرادی هستین که استفاده از بلوز اولین انتخابتان برای شب چله هست می توانید از دامن های کوتاه مشکی یا شلوار های مشکی استفاده کرده که بدون شک یک استایل ساده و زیبا رو خواهید داشت ولی اگر میخواین خود رو دو چندان کنید حتما از گردنبد ها و اکسسوری های شیک خود استفاده کنید .

چند تم جذاب برای سفر شب یلدا 1400

مطمئناً شما به دنبال چند ایده جذاب برای سفر شب یلدای خود هستین که مدل از جذاب ترین و زیبا ترین تم های جذاب برای شما معرفی کرده ایم.

سفر شب یلدا

سفر شب یلدا

سفر شب یلدا

کارت پستال شب یلدا 1400

به دلیل وضعیت کرونای کشور این دورهمی در آخر شب پاییز محرومی یا به دلیل دور خانواده ها از هم نمی توانید این شب رو با عزیزان خود باشید ولی پینشهاد می کنم برای این که محبت و علاقه خودتون رو نشان بدین می توانید کارت پستال های به مناسب شب یلدا این حس دوری رو کم تر کرده که این کارت پستال ها رو می توانید از بازار یا خودتون بسازین که چند مدل از زیباترین کارت ها رو برای معرفی می کنیم:

کارت پستال شب یلدا 1400

کارت پستال شب یلدا 1400

کارت پستال شب یلدا 1400

کارت پستال شب یلدا 1400

کارت پستال شب یلدا 1400

جمع بندی:

شب یلدای 1400 آخرین شب پاییز و آغاز فصل زمستان بوده که به دلیل محدودیت های کرونای این شب رو از دورهمی خانوادگی محروم هستیم ولی می توانید این رو با داشتن یک استایل زیبا و اعمال شب یلدا همچون خواندن دیوان حافظ، خوردن آجیل و انواع میوه ها مخصوصا انار و هندوانه یک ش خوب رو همراه با خانواده خود داشته باشید که تمامی مجموعه گنومد  برای شما شب خوبی رو آرزو دارند که شما می توانید از جدیدترین آفرها و تخفیفاتی که برای شما در نظر گرفته ایم رو از طریق صفحه اینستاگرامی مطلع شوید.

 

نظر خود را ارسال کنید

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست