گنومد
آرشیو وبلاگ
آرشیو وبلاگ
تصویر برای پست وبلاگ 3 پیشنهادات برای شلوار مناسب نیم بوت زنانه

3 پیشنهادات برای شلوار مناسب نیم بوت زنانه

3 پیشنهادات برای شلوار مناسب نیم بوت زنانه

کدام نیم بوت با کدام شلوار جین بهتر ترکیب می شود؟ این سوالی است که اغلب گریبانگیر افراد مد روز می شود. اما خوشبختانه، پاسخ آن آسان است.
چرا که بایستی قد نیم بوت های خود و برش شلوار جین خود را در نظر بگیرید تا جذاب ترین ظاهر را ایجاد کنید. در این مطلب توضیحاتی در مورد شلوار مناسب نیم بوت زنانه ارائه شده است.

در میان محبوب ترین مدل های اخیر کفش های زنانه، نیم بوت های شیک، ترند به حساب می آیند. اما چنین کفشی نیز باید به درستی با شلوار مناسب ترکیب و ست شود. بنابراین، هر خانم مد روز و شیک پوش باید بداند که شلوار مناسب نیم بوت زنانه چگونه باید باشد.

شلوار جین همه کاره ترین شلوار برای نیم بوت های شیک در نظر گرفته می شود. همانطور که می دانید به هیچ وجه نمی توان شلوار جین را به یک سبک نسبت داد. بنابراین، این آیتم کمد لباس مجاز است با کفش های هر سبکی پوشیده شود. وقتی صحبت از نیم بوت می شود، مهم است که بدانید چگونه آن را با شلوار جین زنانه بپوشید و ست کنید. البته موفقیت آمیزترین و آسان ترین راه، قرار دادن شلوار جین در داخل کفش است.

شلوار مناسب نیم بوت زنانه

شلوار مناسب نیم بوت زنانه

شلوار مناسب نیم بوت زنانه

شلوار مناسب نیم بوت زنانه

شلوار مناسب نیم بوت زنانه

پیشنهاداتی برای شلوار مناسب نیم بوت زنانه

برای تاکید بیشتر بر باریکی پاها، استایلیست ها توصیه می کنند که نیم بوت را با شلوار های تنگ ترکیب کنید. اما در این صورت بهتر است رنگ کفش را متفاوت از رنگ لباس انتخاب کنید.

برای برخی، پاییز فصل مورد علاقه­شان است، اما برای برخی دیگر، انتخاب کفش مناسب با شلواری که می خواهند بپوشند، عذاب محض است. و در ارتباط با این وضعیت مجبور به خرید نسخه های کوتاهتر می شوند تا به اصطلاح دچار مشکل نشوند. از جمله، نیم بوت های مچ پا، به گفته بسیاری از مشتریان، هم برای شلوار و هم برای دامن مناسب هستند. اما این یک اشتباه بزرگ است. قاعده پوشیدن نیم بوت ها با دامن و شلوار یکسان نیست.

 

نحوه ست کردن نیم بوت زنانه با شلوار جین

کدام نیم بوت با کدام شلوار جین بهتر ترکیب می شود؟ این سوالی است که اغلب گریبانگیر افراد مد روز می شود. اما خوشبختانه، پاسخ آن آسان است.

چرا که بایستی قد نیم بوت های خود و برش شلوار جین خود را در نظر بگیرید تا جذاب ترین ظاهر را ایجاد کنید. در ادامه توضیحاتی در مورد شلوار مناسب نیم بوت زنانه ارائه شده است.

نیم بوت زنانه با شلوار

1.شلوار جین چسبان با نیم بوت زنانه

البته، محبوب ترین مدل شلوار جین موجود در بازار، یعنی شلوار جین چسبان، یکی از بهترین مدل ها برای ست کردن با نیم بوت است! یک شلوار جین جذب، فضای کمی برای ظاهری ناخوشایند یا نامناسب باقی می‌گذارد. بهترین گزینه این است که شلوار جین خود را در داخل کفش های خود قرار دهید، اما باید مراقب بد فرم شدن و جلوگیری از انباشتگی ناخوشایند شلوار در داخل کفش باشید، اطمینان حاصل کنید که پهنای ساق پای کفش به اندازه کافی گشاد باشد که بتواند شلوار جین شما را در خود جای دهد. همانطور که حدس زده اید، نیم بوت های نسبتا بلندتر بهترین انتخاب برای این شلوارها هستند.

 

شلوار جین چسبان با نیم بوت زنانه

شلوار جین چسبان با نیم بوت زنانه

2. تیپ نیم بوت دخترانه با شلوار جین گشاد

به جرات می توان گفت که شلوار جین گشاد، جزو اولین انتخاب های شلوار مناسب نیم بوت زنانه نیست. اما باید بگوییم نه تنها ست کردن آن‌ها با هم راحت‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید، بلکه نیم بوت‌ها معمولا وقتی با شلوار جین گشاد ست می‌شوند، بسیار شیک و خاص به نظر می‌رسند.

نیم بوت های متوسط ​​و بلند برای این سبک مناسب هستند. این ممکن است غیرمنتظره به نظر برسد، اما این سبک‌ها ظاهر ساده‌ای را بدون نشان دادن تکه‌ای از پوست مچ پا هنگام راه رفتن، کامل می‌کنند.

شلوار جین گشاد با نیم بوت زنانه

3.شلوار جین راسته با نیم بوت زنانه

ما در فروشگاه ها و خیابان ها بیشتر و بیشتر شلوارهای جین راسته می بینیم و خوشبختانه ست کردن نیم بوت ها با این مدل به راحتیِ شلوار جین تنگ است! در واقع، از آنجایی که نیازی به جمع کردن یا رول کردن آنها نیست، ممکن است ست کردن آنها آسان تر باشد.

شلوار جین های تمام قد معمولا به طور یکپارچه روی ساقه نیم بوت شما می افتند، اما باید توجه بیشتری به مدل های برش دار داشته باشید. در حالی که شلوار جین راسته­ی کوتاه، اغلب با نیم بوت های ساق کوتاه، به خوبی ست می شود، باید مطمئن شوید که فضای زیادی بین قسمت بالای چکمه و لبه شلوار جین شما وجود ندارد. چرا که این حالت می تواند جلوه ای نامطلوب ایجاد کند و ناخوشایند به نظر می رسد.

به همین دلیل، مطمئن شوید که فاصله بین نیم بوت و شلوار جین کمتر از یک اینچ باشد. بسته به طول شلوار جین، نیم بوت های کوتاه، متوسط ​​و بلند همگی می توانند به خوبی با این سبک ترکیب جذابی بسازند.شلوار جین راسته با نیم بوت زنانه

شلوار جین راسته با نیم بوت زنانه

هنگام خرید شلوار مناسب نیم بوت زنانه، کمد کفش های خود را در نظر بگیرید!

تلاش برای یافتن یک شلوار مناسب برای یک جفت نیم بوت عالی، ممکن است بسیار دشوار باشد. با تعداد بی‌شماری از انتخاب‌های مختلف در بازار امروز، باید قبل از خرید، به ‌دقت جزئیاتی را در نظر بگیرید، به خصوص در مورد ارتفاع و عرض مچ پا.

 

ابتدا به این فکر کنید که چه نوع شلوار جین و شلواری در کمد شما بیشتر است. آیا خودتان را با شلوار جین گشاد، شلوار جین تنگ یا شلوار جین راسته راحت­تر احساس می کنید؟! نیم بوت ها یکی از همه کاره ترین اکسسوری ها در کمد شما خواهند بود، بنابراین می خواهید زمان پوشیدن بالقوه آنها را تا حد ممکن به حداکثر برسانید. شما همچنین باید به استایل شخصی خود و رنگ هایی که عمدتا می پوشید بیشتر فکر کنید.

هنگام خرید شلوار مناسب نیم بوت زنانه کمد کفش های خود را در نظر بگیرید!

شلوار جین مناسب نیم بوت زنانه

نیم بوت زنانه و شلوار مناسب آن

جمع بندی

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد نیم بوت ها وجود دارد این است که به طور جدی همه کاره هستند. این کفش‌های شیک به لطف استایل جذاب و کاربردی‌شان، می‌توانند برای بسیاری از ظاهرها مناسب باشند. چه با شلوار جین، شلوار راسته یا حتی دامن بپوشید، نیم بوت ها می توانند گزینه ای عالی برای کفش های پاییز و زمستان باشند. حتی چیزی غیرمنتظره مانند شلوار ورزشی نیز می تواند با نیم بوت ها به طرز شگفت انگیزی شیک به نظر برسد. این کفش‌ها برای لباس‌های غیررسمی به خصوص در فصول سرد سال مناسب هستند.

جهت مشاهده و خرید شیک ترین و بروزترین مدل­های شلوار مناسب نیم بوت زنانه می­توانید به سایت گنومد مراجعه نمایید و شیک ترین و برروزترین لباس­های زنانه را در آن بیابید.

نظر خود را ارسال کنید

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست