مردانه لباس زمستان زنانه | آشپزخانه برند چیبو

RSS مطالب وبلاگ از '2021' تا 'June'

همه چیز درباره ست تابستانه با شلوارک مردانه

تصویر برای پست وبلاگ همه چیز درباره ست تابستانه با شلوارک مردانه
-4/6/1400 4:30:00 AM
ست تابستانه با شلوارک مردانه یکی از پرطرفدار ترین لباس های مردانه است که کمتر مردی پیدا می شود که یک یا چند دست از ست تابستانه با شلوارک مردانه در کمد لباس های او یافت نشود. از این نوع شلواری که امروزه به نام شلوارک شناخته می شود اولین بار به عنوان شلوار نظامی در آمریکا به تن نظامیان کردند.

آشنایی با 4 پارچه لباس در فصل تابستان

تصویر برای پست وبلاگ آشنایی با 4 پارچه لباس در فصل تابستان
-4/3/1400 4:30:00 AM
با توجه به اینکه در روزهای آغازین گرمترین فصل سال یعنی تابستان قرار داریم، شما باید در انتخاب جنس پارچه برای لباس هایتان نهایت دقت و توجه را داشته باشید تا بتوانید گرمای این فصل را تحمل کنید. انتخاب پارچه های مناسب فصل تابستان یکی از دغدغه های اصلی خرید لباس در این فصل است. با ما همراه باشید تا مناسب ترین ها را به شما معرفی کنیم.

پیراهن هاوایی با چی ست میشه؟؟

تصویر برای پست وبلاگ پیراهن هاوایی با چی ست میشه
-3/25/1400 4:30:00 AM
پیراهن هاوایی با چی ست میشه؟ یکی از مهمترین و اصلی ترین سوال هایی می باشد که امروزه بسیاری از جوان ها به دنبال بهترین پاسخ برای این سوال هستند. شما می توانید پیراهن های هاوایی خود را با انواع کفش های صندل و اسپرت به راحتی ست کرده و تیپ تابستانی جذابی را برای خود به ارمغان آورید.

با شلوار طوسی چه پیراهنی را بپوشیم|آنچه در سال (2021) بدانید

تصویر برای پست وبلاگ شلوار طوسی چه پیراهنی بپوشیم؟
-3/23/1400 4:30:00 AM
با شلوار طوسی چه پیراهنی بپوشیم؟ احتمالا هر آقایی در کمد لباس خود یک شلوار طوسی دارد. رنگ طوسی یکی از رنگ های پر طرفدار و محبوبی است که در سال جدید نیز رنگ سال شد. با شنیدن کلمه ی پیراهن احتمالا تصویر یک پیراهن سفید مردانه در ذهن شما شکل گرفته است.

5 ایده خلاقانه تیپ با پیراهن آستین کوتاه در تابستان

تصویر برای پست وبلاگ 5 ایده خلاقانه تیپ با پیراهن آستین کوتاه در تابستان
-8/27/1400 3:30:00 AM
دنیای مد و فشن دنیای بزرگی است. دنبال کننده گان مد از تجربه کردن نمی ترسند. آنها دوست دارند تا سبک های مختلفی را امتحان و گاها آنها را با یکدیگر تلفیق نمایند. پیراهن آستین کوتاه یکی از لباس هایی است که افراد میتوانند پوشیدن آن را در هر سبک و سیاقی تجربه نمایند. در این نوشتار از تیپ با پیراهن آستین کوتاه برای شما بیشتر خواهیم گفت.

با تیشرت یقه گرد سفید چی بپوشم؟!12 استایل جذاب

تصویر برای پست وبلاگ با تیشرت یقه گرد سفید چی بپوشم؟!12 استایل جذاب
-3/15/1400 4:30:00 AM
یکی از ساده‌ترین و در عین حال پرکاربرد‌ترین استایل‌ها برای تیپ تابستانه آقایان این است که یک تی شرت یقه گرد سفید ساده را با یک شلوار مشکی نازک ست کرده و برای شیک تر شدن استایل‌شان یک کتانی سفید هم به آن اضافه کنند. این استایل برای اکثر موقعیت‌های روزمره، از بیرون رفتن عادی گرفته تا مهمانی و دورهمی‌ دوستانه خیلی راحت، شیک و مناسب است.

5برند ایرانی بهترین مارک های تیشرت مردانه

تصویر برای پست وبلاگ 5برند ایرانی بهترین مارک های تیشرت مردانه
-3/13/1400 4:30:00 AM
تیشرت ها بخش جدا نشدنی از لباس‌هایمان می‌باشند. ما در این مطلب است قصد داریم برای شما در رابطه با بهترین مارک تیشرت مردانه صحبت کنیم و به شما بگوییم که کدام دسته از برند های تولیدکننده در میان بهترین برند های تولید کننده قرار می‌گیرند. اگر می‌خواهید بیشتر در این‌ رابطه بدانید ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.
back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست