مردانه زنانه | آشپزخانه
تصویر برای پست وبلاگ 9 نکنه طلایی برای استایل جذاب با پیراهن آستین کوتاه مردانه

9 نکنه طلایی برای استایل جذاب با پیراهن آستین کوتاه مردانه

در خرید پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

بهار و تابستان دو فصل اول سال شمسی در ایران هستند که برای بسیاری از نقاط کشور آب و هوایی مطبوع و گرم خواهند داشت. این فصول سال با شربت های خنک، تیشرت های رنگارنگ و البته پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه خاطره های خوشی را برای مردان خواهد داشت. بهار و خصوصاً تابستان فرصت بسیار مناسبی برای پوشیدن پیراهن آستین کوتاه مردانه است.

برای هدیه دادن و خوشحال کردن عزیزانتان یکی از بهترین کادوها پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه است، البته انواع دیگر آن یعنی پیراهن آستین کوتاه مردانه نخی، پیراهن آستین کوتاه مردانه اسپرت، پیراهن آستین کوتاه مجلسی مردانه و پیراهن آستین کوتاه مردانه سایز بزرگ همگی برای نگاه پر مهر شما با بهترین کیفیت ارائه می شوند.

در تابستان اغلب استایل با پیراهن آستین کوتاه مردانه را جوانان برای خود انتخاب می کنند. به همین علت با خرید این پیراهن ها هدیه خوبی انتخاب کرده اید.

استایل با پیراهن چهارخانه مردانه

پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه

برای خرید یک پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه جذاب باید مواردی را رعایت کنیم. البته زیاد سختگیرانه نیست، اما در نهایت لبخند رضایت را بر لب شما می نشاند. یک دسته از موارد مهم که باید در انتخاب پیراهن آستین کوتاه مردانه رعایت شود، را ذکر می کنیم :

 • رنگ سال :ستینکوتاهاستین

هر سال توسط شرکت بزرگ و بین المللی پنتون رنگ سال مشخص می شود، که در رنگ بندی و ست کردن لباس های آن سال تاثیر به سزایی دارد. در امسال رنگ های زرد و خاکستری به عنوان رنگ سال انتخاب شدند.

در فصل تابستان انتخاب استایل با پیراهن مردانه را همراه با رنگ سال انتخاب کنید تا جذابیت شما بیشتر شود.

 • انتخاب سایز :

در انتخاب پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه حتماً به سایز های خود توجه داشته باشید، اگر پیراهن آستین کوتاه مردانه و انواع مختلفش درسایزخود از بدن شما بزرگتر یا کوچکتر باشند، در نمایش ظاهر شما منظره نامناسبی را در معرض دید عموم قرار می دهند.

همیشه سایز های خود را داشته باشید. اگر لباس دارای سایز بندی شرکتی و درج شده در سایت هست حتماً به آن مراجعه کنید، و مطابق با آن خرید خود را انجام دهید. انتخاب پیراهن به گونه ای باشد، که نه از سرشانه هایتان آویزان باشد نه بگونه ای که به سختی دکمه های آن بسته شود.

البته اگر سلیقه شخصی شما چیزی را بپسندد همان را انتخاب کنید. برای کسانی که آزادی در لباس برایشان اهمیت دارد، پیراهن آستین کوتاه مردانه سایز بزرگ بهترین گزینه است.

جدیدترین مدل با پیراهن های آستین کوتاه مردانه

پیراهن آستین کوتاه مردانه

 • مدل پیراهن :

برای انتخاب پیراهن آستین کوتاه مردانه شایسته ابتدا بدانید که چه مدلی را می خواهید بپوشید، مثلاً مدل فرضی پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه خود را در ذهن طراحی و در صدد پیدا کردن آن باشید، و اگر نه ساعت ها در بازار و سایت ها به دنبال لباس می گردید ولی نمی توانید هیچکدام را داشته باشید زیرا خوشایند دلتان نیست.

ابتدا مدل پیراهن آستین کوتاه مردانه جدید را بررسی کنید. این مدل ها تصور محدودی در مورد الگوهای فعلی بازار به شما می دهند. با در نظر گرفتن شرایط مختلف به انتخاب کردن پیراهن خود سرعت دهید. مثلاً : پیراهن آستین کوتاه مردانه نخی برای استفاده روزمره مناسب است. برای مراسمات می توانید از پیراهن آستین کوتاه مجلسی مردانه استفاده کنید. همچنین پیراهن آستین کوتاه مردانه اسپرت نیز برای جوانان انتخاب جذابی است.

با در نظر گرفتن موقعیت پوشیدن لباس و نوع مدل لباس در خرید کردن بسیار راحت خواهید بود. برای نمونه اگر پیراهن آستین کوتاه قواره بلند می خواهید که بر روی کمر بیاید، طبیعتاً دیگر نباید برای مدل های قواره کوتاه وقت بگذارید. عموماً پیراهن آستین کوتاه به این صورت است که قواره پیراهن تا جیب پشت باشد، اما سلیقه شما در انتخاب پیراهن حرف نهایی را میزند.

یعنی شما لباس را می پوشید و اگر از مدل پیراهنی خوشتان آمد همان را انتخاب کنید. اما توجه داشته باشید که استاندارد های لباس ها به زیبایی شما می افزاید. زیرا در این صورت پیراهن بر روی اندام زیبایی خود را نشان میدهد.

 • کیفیت پیراهن :

همیشه پیدا کردن لباس جنس خوب یک معضل بزرگ در خرید کردن است. این مطلب آنقدر مهم است که کسی آن را انکار نمی کند. شرکت تولید کننده در مشخصات ارائه شده برای لباس موارد مهمی را در محصول تولیدی خود ارائه میدهد، موارد آن را  به دقت بخوانید و با نوع استفاده کردن خود از یک پیراهن تطبیق دهید.

اگر می توانید چند سالی از آن استفاده کنید پس کالای مرغوبی را انتخاب کرده اید، مثلاً در انتخاب پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه به موارد مذکور در بروشور تبلیغاتی آن دقت کنید، نوع کیفیت محصول در مدت عمر آن برای شما تاثیر دارد. هر چه کالا مرغوب تر باشد، در نتیجه پیراهن آستین کوتاه مردانه عمر طولانی تری برای شما خواهد داشت.

پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه

پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه

 • مسافرت :

از بیشترین مسافرت های انجام شده در کشور میفهمیم، فصل تابستان محبوبیت بالایی برای سفر رفتن دارد. این فصل ذاتاً گرم است، هر چه به مناطق گرمسیر بروید بر گرمای هوا افزوده می شود، برای استفاده از لباس مناسب در این فصل به پیراهن های آستین کوتاه مراجعه کنید. پیراهن آستین کوتاه مردانه لباس پیشنهادی اهل مسافرت در طبیعت می باشد. در این مسافرت ها لباس مناسب در راحتی شما حین گردش تاثیر دارد.

 • قیمت :

یک محصول باید با کیفیت ساختاریش در قیمت ارائه شده ارزش خرید را داشته باشد، مثلاً برای یک پیراهن مناسب به مقدار مشخصی هزینه معقول است بیش از آن برای این محصول نامناسب است. البته بدیهیست اجناسی که دارای برند معتبر و جهانی هستند به مراتب از قیمت های بالاتری برخوردار هستند. توان اقتصادی خود را تعیین کنید تا بتوانید در خرید آرامش داشته باشید و در زمان خرید خود صرفه جویی کنید.

استایل با پیراهن استین کوتاه

پیراهن آستین کوتاه مردانه

چگونه با پیراهن آستین کوتاه مردانه جذاب شویم؟

پیراهن آستین کوتاه مردانه لباس جذاب و پرطرفداری است که اساساً تمامی مردان حتماً چند عدد از آن را در کمد لباس های خود دارند. پوشیدن لباس آستین کوتاه جذابیت خاص خود را دارد که می توانید با استفاده از مدل های پوشیدن و ست کردن از زیبایی های آن بهره مند شوید. ست کردن لباس علاوه بر افزایش جذابیت استایل به هویت اجتماعی شما کمک میکند و شما را فردی خوش سلیقه نشان می دهد. نکاتی در مورد این موضوع ارائه میدهیم :

 • ساده پوشی :

برای مثال در سِت کردن پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه باید با یک استایل ساده که متناسب با رنگ سال و رنگ شلوار است انتخاب شود. معمولاً سادگی مدل سِت در پیراهن آستین کوتاه به شدت جذاب خواهد بود. سادگی پیراهن آستین کوتاه بیشتر چهره شما را در نگاه مخاطب نمایش می دهد. پس اگر می خواهید چهره تان در ذهن مخاطب بماند از سِت ساده استفاده کنید.

 • اکسسوری :

داشتن تفکر جدید حتی در نوع لباس پوشیدن نیز خود را نمایش میدهد. در الگو پیراهن های جدید مدل های چالش برانگیزی را برای سِت با پیراهن آستین کوتاه معرفی کرده اند. مثلاً در کنار پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه داشتن یک دستبند متناسب با سِت یا استفاده از پاپیون به خصوصی گزینه های جذابی هستند. این مدل برای افراد جوان بسیار مورد پسند است، یعنی در کنار پیراهن آستین کوتاه اکسسوری را می پسندند. انتخاب عینک دودی و ساعت های متناسب با پیراهن آستین کوتاه نیز از گزینه های مناسب برای افزودن جذابیت است.

پیراهن جذاب آستین کوتاه

پیراهن آستین کوتاه مردانه

 • رنگ :

با انتخاب رنگ درست پیراهن آستین کوتاه به جذابیت خود درخشش خاصی دهید. در انتخاب رنگ پیراهن باید به رنگ پوست صورت و رنگ شلوار خود توجه کنید. البته دقت به رنگ مو و وزنتان فراموش نشود. اگر رنگ نامناسبی را انتخاب کنید، متاسفانه از دیده ها محو می شوید.

یعنی ذهن ناخودآگاه افراد اصلاً شما را نادیده می گیرد، زیرا از الگوی رنگی نامناسبی استفاده کرده اید. سعی کنید رنگ پیراهن آستین کوتاه خود را مخالف با رنگ صورت خود انتخاب کنید، در این صورت شما بیشتر دیده می شوید.

 • موقعیت مناسب :

در ملاقات های رسمی خود ابداً از پیراهن های آستین کوتاه استفاده نکنید، شخصیت شما را غیر مسئولیت پذیر نشان خواهد داد. اگر دیدار رسمی خود را با پیراهن آستین کوتاه انجام دادید و نتیجه نامطلوب دریافت کردید به جز خودتان کسی را ملامت نکنید. برعکس در دیدار های دوستانه می توانید از پیراهن آستین کوتاه استفاده کنید.

در محافل دوستانه استفاده از پیراهن آستین کوتاه شما را جذاب و دوست داشتنی نشان خواهد داد. معمولاً پیراهن آستین کوتاه مردانه اسپرت گزینه مناسبی برای اینگونه دیدارها است.

 

 • کفش :

در انتخاب پیراهن آستین کوتاه توجه داشته باشید که بتوانید آن را با کفش مناسبی مرتبط کنید. صندل یا کتانی یا هر انتخابی که دارید باید با مدل و رنگ پیراهن شما هماهنگی و تناسب داشته باشد. مثلاً پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه که سِت کردن در این لباس آسان تر است، با شلوار جین ترجیحاً آبی و کتونی اسپرت بسیار جذاب و زیبا خواهد بود، رنگ کتونی باید با رنگ پیراهن آستین کوتاه هماهنگی داشته باشد تا ذوق زننده نباشد.

انتخاب پیراهن آستین کوتاه یک خرید روزمره در بهار و تابستان برای بسیاری از مردان است. این خرید و انتخاب را می شود جذاب کرد، فقط به گرفتن پیراهن آستین کوتاه نیندیشید. با انجام مراحل بالا یک گام از دیگران جلوتر باشید، جذابیت و سلیقه شما چشم ها را به سمتتان خیره خواهد کرد.

خرید پیراهن آستین کوتاه مردانه

برای خرید پیراهن آستین کوتاه چهارخانه مردانه و مدل های مختلف پیراهن  شما می توانید به فروشگاه اینترنتی گنومد مراجعه و به دسته پیراهن مردانه سرزده که بنا به سلیقه خودتان مدل های مختلف از پیراهن آستین کوتاه در طرح های ساده، اسپرت، چهارخانه تهیه و خریداری کنید.

نظر خود را ارسال کنید

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست