مردانه زنانه | آشپزخانه برند چیبو
آرشیو وبلاگ
آرشیو وبلاگ
تصویر برای پست وبلاگ 5 ایده خلاقانه تیپ با پیراهن آستین کوتاه در تابستان

5 ایده خلاقانه تیپ با پیراهن آستین کوتاه در تابستان

5ایده خلاقانه تیپ با پیراهن آستین کوتاه در تابستان

روش های خلاقانه ی زیادی برای ست کردن لباس وجود دارد. همچنین هر چه که به تابستان نزدیک تر میشویم نیاز به پوشیدن لباس های خنک بیشتر احساس میشود. یکی از این لباس های خنک، پیراهن آستین کوتاه می باشد که آقایان می توانند در فصل تابستان پوشیدن آن را تجربه کنند.

همچنین روش های خلاقانه ای نیز برای تیپ با پیراهن آستین کوتاه در فصل های گرم سال وجود دارد که ما در این نوشتار از آن بیشتر خواهیم گفت. پس اگر به تیپ با پیراهن آستین کوتاه علاقه مند هستید با ما همراه باشید و از اصولی که برای شما خواهیم گفت پیروی کنید.

   تیپ با پیراهن آستین کوتاه

اگر شما جزو افرادی هستید که اصول ست کردن لباس برایتان اهمیت دارد قطعا فرد خوشتیپی به حساب خواهید آمد چرا که افراد خوشتیپ به ظاهرشان اهمیت داده و ست کردن لباس یکی از مظاهر اهمیت دادن به ظاهر می باشد.

 

تیپ با پیراهن آستین کوتاه سفید

تیپ با پیراهن آستین کوتاه یکی از منعطف ترین استایل هایی است که آقایان می توانند از آن بهره ببرند. چرا که پیراهن های آستین کوتاه سبک ها، مدل ها، نقش ها، رنگ ها و خلاصه دامنه ی تنوع وسیعی دارند.

یکی از معمول ترین پیراهن های آستین کوتاهی که در کمد هر مردی می توان آن را یافت پیراهن آستین کوتاه سفید مردانه می باشد. این پیراهن از قابلیت ست شدن بطور منعطف بهره مند است. بدین منظور که شما می توانید این پیراهن را با طیف وسیعی از لباس هایتان هماهنگ کنید. چه بخواهید تیپ رسمی بزنید و یا تیپ اسپرت، پیراهن آستین کوتاه سفید انتخابی است که می تواند باب میل شما باشد.

تیپ با پیراهن آستین کوتاه سفید

پیراهن آستین کوتاه سفید مردانه

همچنین این پیراهن به دلیل رنگ روشنی که دارد می تواند بهترین انتخاب برای فصول گرم سال نیز در نظر گرفته شود.

پیشنهاد ما به شما این است که چنانچه قرار است کت و شلوار بپوشید به پوشیدن پیراهن آستین کوتاه سفید همراه با آن فکر کنید. چرا که پیراهن سفید به تیپ رسمی شما جلوه ای بهتر خواهد بخشید.

تیپ با پیراهن آستین کوتاه چهارخانه

یکی دیگر از انواع پیراهن های آستین کوتاهی که می توانند برای تیپ با پیراهن آستین کوتاه مناسب تلقی شوند، پیراهن های چهارخانه می باشند که اتفاقا به تازگی بسیار باب شده اند. پیراهن های چهارخانه این قابلیت را دارند تا تیپ اسپرت شما را جذاب تر کنند.

اگر پیراهن آستین کوتاه چهارخانه ندارید حتما آن را تهیه کنید چرا که در فصل های گرم سال به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. پیراهن چهارخانه هم جذاب است و هم خنک. پیشنهاد ما به شما این است که از امتحان آن غافل نشوید.

تیپ با پیراهن آسیتن کوتاه چهارخانه

تیپ با پیراهن آستین کوتاه مشکی

از دیگر پیراهن های آستین کوتاه، می توان به پیراهن های آستین کوتاه به رنگ مشکی اشاره کرد. این سبک از پیراهن مانند پیراهن های رنگ روشن قابلیت ست شدن با طیف وسیعی از لباس ها را داراست.

چه تیپ رسمی تیپ مورد علاقه ی شما باشد و چه تیپ اسپورت، خبر خوش اینکه پیراهن رنگ مشکی انتخابی عالی برای هر دو تیپ خواهد بود. همچنین در روانشناسی رنگ ها آمده است که رنگ مشکی رنگ ابهت و اقتدار می باشد و پوشیدن لباس به رنگ مشکی می تواند تا حد زیادی این خاصیت و ویژگی را به افراد ببخشد.تیپ با پیراهن آستین کوتاه مشکی

                            تیپ با پیراهن آستین کوتاه و انتخاب پیراهن مشکی

 پیشنهاد ما به شما این است که چنانچه پیراهن آستین کوتاه مشکی ندارید حتما آن را تهیه کنید، چرا که مردان خوشتیپ و با اقتدار حتما یک پیراهن آستین کوتاه مشکی در کمد لباسشان دارند. ناگفته نماند که رنگ مشکی می تواند افراد را لاغر تر نشان دهد و چنانچه اضافه وزن دارید از پوشیدن لباس به رنگ مشکی غافل نشوید.

مزایای استفاده از پیراهن آستین کوتاه

تیپ با پیراهن آستین کوتاه مزایای فراوانی دارد. یکی از مزیت های پیراهن آستین کوتاه این میباشد که پوشیدن این پیراهن ها با شلوار جین به اسپورت جلوه کرده و در نهایت به خوشتیپ شدن افراد کمک میکند.

به عنوان مثال ترکیب پیراهن آبی و یا پیراهن طرح لی با شلوار جین میتواند یک استایل کژوال به افراد دهد. این تلفیق بسیار جذاب و کاربردی می باشد. البته ست کردن شلوار جین با پیراهن، دارای بحث های مفصلی می باشد اما در یک قاعده ی کلی بهتر است از رنگ های هم طیف یا متضاد استفاده کرد.

مثلا اگر پیراهن شما سفید است ست کردن آن با یک شلوار مشکی بسیار جالب خواهد بود و یا اگر پیراهن شما رنگی است می توانید آن را با شلوارهای هم طیف آن هماهنگ کنید. پوشیدن پیراهن های رنگ شاد با شلوار تیره نیز جذاب خواهد بود برای مثال شما میتوانید پیراهن لیمویی یا زرد تان را با شلوار مشکی سرمه ای یا دودی ست نمایید.

تیپ با پیراهن آستین کوتاه و ست کردن آن با شلوار جین

لازم به ذکر است که ممکن است پوشیدن شلوار جین در فصل های گرم سال کمی آزار دهنده باشد. این انتخاب در مناطق بسیار گرم سخت تر است. به همین دلیل پوشیدن پیراهن آستین کوتاه با شلواری از جنس نخ یا کتان بسیار توصیه می شود. شما میتوانید تیپ با پیراهن آستین کوتاه را با شلوار پارچه ای امتحان کنید. اتفاقا این سبک در سالهای اخیر بسیار رایج گشته است.

تیپ پیراهن آستین کوتاه با شلوار جین

                   تیپ با پیراهن آستین کوتاه و ست کردن آن با شلوار جین

لازم به ذکر است که دنیای مد دنیای وسیعی است اما یادتان باشد که هیچ زمانی هیچ قاعده ی کلی در رابطه با مد و فشن وجود نخواهد داشت و این یعنی به تعداد هر نفر، سلیقه و خلاقیت در ست کردن لباس وجود دارد. پس از امتحان کردن نترسید و به خودتان اجازه دهید تا سلیقه ی شخصی تان را داشته باشید و منحصر بفرد بمانید.

همچنین نکته ای که در رابطه با پیراهن آستین کوتاه وجود دارد اینست که در گذشته پوشیدن این سبک از لباس تنها به استایل های کلاسیک و مجلسی تعلق داشت. و پیراهن آستین کوتاه انتخابی نبود که هر فردی از آن بهره ببرد.

چراکه تنوع در این سبک از لباس کم بود و تولیدی ها صرفا پیراهن هایی را به بازار عرضه می کردند که متناسب با استایل های کلاسیک و رسمی بودند. اما امروز اوضاع بسیار متفاوت تر از گذشته است.

امروزه دیگر تیپ با پیراهن آستین کوتاه تنهامختص مردانی نیست که قصد دارند در مجلسی شرکت کنند و یا تیپ کلاسیک بزنند. بلکه تولیدی ها سبک های مختلفی از پیراهن های آستین کوتاه را طراحی کرده و به بازار ارائه میدهند.

از اینرو شما با هر سن و با هر مقصودی می توانید از پیراهن آستین کوتاه بهره ببرید. تیپ با پیراهن آستین کوتاه یک انتخاب مناسب برای آقایان خوشتیپ می باشد. در این نوشتار با موضوع تیپ با پیراهن آستین کوتاه با شما همراه بودیم.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تیپ با پیراهن آستین کوتاه میتوانید با  www.genomode.com در ارتباط باشید.

نظر خود را ارسال کنید

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست