GenoMode Home&Life
آرشیو وبلاگ
آرشیو وبلاگ

پاسخ به سوال چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟

چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟

در مطلب چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟ما قصد داریم تا توضیحاتی در مورد مانتوها از نظر از نظر جنس آن ها و فصل مناسب استفاده از آن ها و موارد مرتبط دیگر بپردازیم تا به سوالات مهم بسیاری از خانم ها و دختران کشورمان در این زمینه کمک مفیدی کرده باشیم.

تابستان و گرما، تابستان و دغدغه ی انتخاب مانتوی مناسب، تابستان و تعریق لباس ها و مانتوها، تابستان و شیک پوشی، تابستان و راحتی، تابستان و نفس کشیدنی راحت، همگی این واژه ها مترادفی برای سختی های فصل تابستان و اشاره به انتخاب های دشوار خانم ها در این فصل از سال دارند.

از سخت ترین کارهایی که معمولا دختران جوان و زنان ما در کلیه ی فصل ها با آن مواجه هستند، دغدغه ی شیک پوشی و انتخاب نمودن مانتویی مناسب و کاملا راحت است.

برای این که ما همواره انتخابی درست داشته باشیم باید انتخاب هایی دقیق و هوشمندانه داشته باشیم، اما برای انتخاب هوشمندانه نیز نیاز به آگاهی داریم.

اما برای بدست آگاهی باید دانشی مناسب و صحیح در موارد مختلف داشته باشیم، اکنون جای پرسیدن چند سوال مهم از شماست.

آیا انتخاب های هوشمندانه و دقیقی در انتخاب مانتوی خودتان دارید؟ آیا شما از آگاهی لازم برای انتخاب مانتوی مناسب تابستانه برخوردار هستید؟ آیا شما از دانش کافی برای انتخاب بهترین مانتوی تابستانه برخوردار هستید؟

چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟

چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟ ، پاسخ به چند سوال مهم

اگر پاسخ شما به سوالات بالا مثبت است بهتر است که ادامه ی این مطلب را مطالعه نکنید، اما اگر پاسخ شما منفی بود صد در صد تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید، چون ما تمام دانش و تجربیات خودمان را برای پاسخگویی هر چه بهتر به سوالات و دغدغه های شما خانم های عزیر به کار گرفته ایم.

هنگامی که شما خانم ها می خواهید بهترین انتخاب مانتوی مختص به خودتان را برای فصل گرم تابستان و سایر فصول دیگر سال انجام دهید، قطعا می بایست به یک سری از استاندارد ها و نکات توجه ویژه ای داشته باشید.

کشی بودن پارچه ی مانتو، لطیف بودن با زیر بودن پارچه، الیاف به کار برده شده در پارچه ی مانتو، ضخامت پارچه ی مانتو، سبک بودن پارچه، خنک بودن، تناسب و توازن مانتو، خوش پوش بودن مانتو، زیبایی رنگ و همچنین موارد دیگر نکاتی هستندکه در انتخاب پارچه ی مناسب مانتو باید توجه شوند.

در ادامه برای این که شما دختران و خانم های عزیز منحصر به فرد ترین و بهترین انتخاب را داشته باشید، به توضیح در مورد انواع پارچه های مناسب و مخصوص برای خرید مانتو اشاره خواهیم کرد.

 

مانتو با پارچه ی ریون

در مطلب چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟خوب است که توجه کنید از مناسب ترین انتخاب ها برای فصل گرم تابستان، انتخاب مانتویی با پارچه ی ریون می باشد؛ ویسکوز نام دیگری است که برای پارچه ی ریون انتخاب کرده اند.

مواد مختلف تشکیل دهنده ی این جنس موادی همچون چوب و پنبه، مواد الیافی بازیافت شده و غیر طبیعی می باشند؛ این پارچه با این که برای هوای گرم تابستان مناسب می باشد، اما برای رطوبت گیری عملکرد مناسبی مشابه پارچه های جنس کتان ندارد.

مانتو با جنس ریون

ویژگی های برجسته ی پارچه های ریون

مناسب بودن قیمت آن ها برای خرید، چروک پذیر نبودن، کشسانی بالا، نازک بودن و لطافت این پارچه ها از مهم ترین ویژگی ها و وجه تمایز این پارچه ها نسبت به دیگر پارچه های موجود برای ساخت مانتو می باشد.

همچنین تنوع در انتخاب رنگ مانتو، وجود طرح های متنوع و جذاب ویژه ی دختران و زنان از جمله ویژگی های ممتاز این پارچه ها می باشد.

به دلیل خصوصیات مناسبی که پارچه های ریونی دارند باعث افزایش استقبال عموم زنان و دختران ایرانی به سمت این نوع مانتوها شده است، به گونه ای که این مانتوها از پر فروش ترین مانتوهای کشورمان ایران در سال های گذشته بوده اند.

 

مانتوهای ابریشمی

از مطلب چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟این را بدانید که از جمله نکات مخصوص این جنس می توان به گران قیمت بودن و تجملاتی بودن آن ها اشاره نمود.

دشوار بودن مراحل تولید این پارچه ها و نوع بافت خاص آن ها که به صورت دستی انجام می گیرد، از دلایل گران قیمت بودن این پارچه ها نیز هستند.

هزینه ی بالای تمام شده ی این نوع مانتوها باعث شده است که خانم هایی که فقط برای مجالس تجملاتی مهم و مجالس ویژه به دنبال متمایز نشان دادن خودشان هستند، از این مانتوها بهره بگیرند.

 

 

مانتو با جنس ابریشم

فصل مناسب استفاده از مانتوی ابریشمی

مانتوهای ابریشمی حالتی خنثی دارند نه برای گرمای فصل تابستان جزو بهترین انتخاب ها می باشند، نه برای فصل سرد زمستان، چون به دلیل جریان پیدا نکردن مناسب هوا در این مانتوها باعث ایجاد احساس گرمای شدیدی برای شما خواهند کرد.

همچنین در فصل زمستان نیز گرمایی که این نوع مانتوها برای بدنتان ایجاد می کنند خیلی زیاد نیست، پس برای فصل زمستان هم خیلی انتخاب مناسبی نخواهند بود.

انتهای فصل بهار و ابتدای فصل پاییز، بهترین حالت ممکن برای استفاده از مانتوهای جنس ابریشمی هستند.

 

مانتوهای جنس کتان

از مهم ترین پارچه های مطلب چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟پارچه های جنس کتان هستند.

عبور راحت جریان هوا و چرخش اکسیژن در این نوع مانتوها، به قدری مناسب صورت می گیرد که از گزینه های مناسب فصل داغ تابستان هستند.

الیاف ساقه کتان از مواد پایه ای ساخت این نوع پارچه ها می باشند، چروک شدن فراوان پارچه های کتانی از نکات منفی آن ها است؛ اما انتخاب مانتوی کشی کتان راه حل برطرف کردن این مشکل شما خانم ها می باشد.

مانتوی کتان پاییزه

انواع مانتوهای جنس کتان

دسته ی اول این نوع مانتوها که خانم ها می توانند برای زمستان از آن استفاده کنند، کتان ضخیم نام دارد.

نوع دوم آن که ویژه ی فصل نیمه سرد پاییز می باشد جنس سبک مانتوی کتان است؛ اما جنس پیچ که مناسب خانم ها و دختران اسپرت پوش است و برای پوشش های اداری و رسمی نیز مناسب است؛ این دسته از پر استقبال ترین مانتوهای کتان در بین خانم ها محسوب می شود.

 

 

مانتوهای جین

نوع دیگر مانتو از بحث چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟ مانتوی جین است، دوام بالا از شاخصه های اصلی این نوع پارچه ها است و شاید بتوان گفت جزو پر طرفدارترین مانتوها در سر تا سر دنیا نیز محسوب می شوند.

شیک بودن و اسپرت بودن از جمله خصوصیات بارز و ممتازی هستند که دختران و زنان ایرانی از این مانتوها برای خودشان بهره می گیرند.

 

انواع مختلف مانتوهای جین موجود در بازار

بهترین فصلی که از این مانتوها می توان استفاده کرد فصل پاییز و بهار است، مانتوهای جین را با توجه به مواردی نظیر کشسان بودن یا عدم کشسانی، ضخامت، تنوع رنگ می توانید در انواع مختلفی در بازار کشورمان تهیه نمایید.

مانتو با جنس لی

مانتو با جنس پارچه فاستونی

در تولیدات بسیاری از البسه ی رسمی و اداری کشورمان از جمله تولیدات مانتو، از این نوع پارچه ها بهره می گیرند.

 

 

 

ویژگی های مانتوهای فاستونی

انتخابی بسیار مناسب برای خانم های شاغل و رسمی، گزینه ای مناسب برای زمستان و فصل پاییز، تنوع در رنگ و تنوع در قیمت از جمله خصوصیات برجسته ی این نوع پارچه ها می باشد.

 

مواد تشکیل دهنده ی فاستون

از دیگر پارچه ی مهم مطلب چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟مانتوهای فاستونی هستند.

الیاف پلی استر و پشم از مهمترین مواد برای ساخت این نوع پارچه ها هستند، قیمت تمام شده ی این نوع پارچه ها بستگی به این دارد که دقیقا از کدام یک از این مواد در ساخت فاستون استفاده شده باشد.

پارچه ای که از پشم ساخته شده است با پارچه ای که از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده اند، قطعا قیمت های متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت.

مانتوی فاستونی

مانتوی فاستونی

 

مانتوهای جنس ساتن

حالت ابریشمی گونه و براقیت خاص، از جمله خصوصیات برجسته ی پارچه های ساتنی هستند؛ دلیل وجود این خصوصیات نیز نوع بافتی است که در تولید آن ها به کار رفته است.

 

مهم ترین کاربرد مانتوهای ساتن

از جمله کاربردهای مهم این مانتوها بیشتر در مجالس می باشد، این دسته در میان دختران و خانم های جوان از استقبال بسیار مطلوبی برخوردار است.

تنوع در طرح و رنگ در پارچه های ساتنی فراوان است، مجلسی بودن این نوع مانتوها نیز از مهم ترین نکات برجسته ی این دسته از مانتوهای زنانه است.

مانتوی ساتن مجلسی

مانتوهای چرمی

در مبحث چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟جالب است که بدانید مشابه پارچه های ابریشمی که در بالا نیز اشاره نمودیم، این مانتوها هم بسیار لوکس و گران قیمت هستند.

هم اجناس مصنوعی و هم طبیعی از این جن مانتوها برای خانم های ایرانی در بازار کشورمان قابل خرید کردن می باشد.

 

فصل مناسب استفاده از مانتوهای چرمی

این مانتوها نیز به دلیل گران قیمت بودن آن ها مناسب مجالس خاص می باشند و برای استفاده کردن خانم ها در فصل زمستان و پاییز نیز گزینه ای مناسب هستند.

مانتوی چرمی

مانتوهای نخی

از مهم ترین پارچه هایی که برای پوشیدن در فصل تابستان می توانید استفاده کنید، دقیقا همین پارچه های نخی هستند.

 

ویژگی های مناسب مانتوهای نخی

خصوصیت چسبی نبودن این پارچه ها باعث شده اند که برای فصل گرم سال از مناسب ترین گزینه ها باشد، خصوصیت انتقال سریع هوا نیز باعث خنک شدن هر چه بیشتر شما در فصل تابستان خواهد شد.

 

موارد استفاده فراوان از مانتوهای نخی

از این جنس برای موارد گسترده ای همچون دانشگاه، خیابان و همچنین محیط کاری در طرح و رنگ های بسیار گسترده و جذاب می توانید استفاده نمایید.

 

مشکل عمده ی مانتوهای نخی

بد نیست که از مطلب چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟بدانید که یکی از بزرگترین و مهم ترین معضلاتی که این نوع مانتوها دارند، این است که پس از مدتی شست و شو ممکن است از اندازه ی اصلی خودشان خارج شوند و به اصطلاح دچار آب رفتن شوند.

 

مانتوی بلند نخی

مانتوهای با جنس لنین

موادی که در تولید این پارچه ها به کار رفته اند شامل مقداری پلی استر ویسکوز و پنبه است، این دسته یکی از مناسب ترین و کاربردی ترین انتخاب ها برای شما خانم ها می باشد.

 

ویژگی های شاخص و مناسب مانتوهای لنین

بهار و فصل تابستان مناسب ترین زمان استفاده از این مانتوها هستند، دادن احساس شادابی به پوست زنان، خنک بودن و قدرت جذب زیاد، شیک پوش بودن، فرم مناسب این مانتوها، سبک بودن و وزن بسیار کم از جمله محاسن فوق العاده عالی این دسته از مانتوها است.

 

مانتوهای جنس کرپ

آخرین جنس مانتویی که برایتان بیان خواهیم کرد جنس کرپ خواهد بود، این مانتوها از معروف ترین و شاخص ترین مانتوهای زنان ایرانی است.

محبوبیت و شناخته شده بودن این مانتوها موجب گردیده است که در انواع معروفی همچون کرپ لئونارد، کرپ ژرژت، کرپ باربی و همچنین کرپ شیفون بتوانیم دسته های متنوعی از زیباترین مانتوهای کرپ را در بازار شاهد باشیم.

در مطلب چه نوع مانتوهایی برای تابستان انتخاب کنیم؟ خوب است که بدانید قیمت بالای این پارچه ها و مانتوها نیز به دلیل این است که پارچه های آن ها از خارج کشور وارد کشورمان می شوند و این مانتوها برای فصول مختلف سال برای زنان مناسب و کاربردی هستند.

با توجه به مطالب بالا که در مورد انواع جنس پارچه ها، فصل مناسب استفاده از پارچه ها، خصوصیات و معایبی که برایتان بیان نمودیم، شما خانم ها و دختران ایرانی می توانید با توجه به سلیقه ی خودتان بهترین و زیباترین مانتوی مختص به خودتان را انتخاب نمایید.

مانتو با جنس کرپ

 

نظر خود را ارسال کنید

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست