مردانه لباس زمستان زنانه | آشپزخانه برند چیبو
تصویر برای پست وبلاگ جذابت ترین مدل های پالتو بارانی|دخترانه و زنانه|2021

جذابت ترین مدل های پالتو بارانی|دخترانه و زنانه|2021

جذابت ترین مدل های پالتو بارانی|دخترانه و زنانه|2021 

در مطلب انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی قصد داریم تا به معرفی مدل های جذاب و زیبایی از مانتوی بارانی پاییزه و زمستانه که مناسب فصل پاییز و فصل سرد زمستان هستند بپردازیم لطفا تا پایان ما را همراهی کنید.

معمولا مانتوهای بارانی از جنس هایی تولید می شوند که قابلیت پوشیدن آن ها در اواخر فصل گرم تابستان باشد و خانم ها و دختران بتوانند از این مانتوها به صورتی ویژه برای فصل پاییز و فصل سرد زمستان و همچنین بهار استفاده کنند.

 

خصوصیت بارز مانتوهای بارانی در این است که نه بدن شما را خیلی گرم نگه می دارند و نه خیلی سرد نگه می دارند.

ایجاد حالتی خنثی و متعادل در این دسته از مانتوها سبب شده است که در فصول مختلف سال از آن ها استفاده ی گسترده ای به عمل آید.

لباس زورنالی

انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی

ویژگی های مهم مانتوهای بارانی پاییزه

دلیل نامگذاری کلمه ی بارانی در این دسته از مانتوها خیلی بی ارتباط با ماهیت مانتوهای بارانی نمی باشد، ویژگی ضد آب بودن این نوع مانتوها و جنس ویژه ای که برای محافظت از بدن شما در مقابل خیس شدن باران در فصل بارانی پاییز، همگی دلیلی بر این ادعای ما هستند.

مانتو پاییزه 1400

مانتو پاییزه 2021

انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی، توجه به سایز مانتوهای بارانی

توصیه ما به شما خانم های گرامی این است که در هنگام خرید این نوع مانتوها، سایز خریداری شده توسط شما حداقل یک شماره از سایز بدن شما بزرگتر باشد.

در فصل پاییز امکان تغییرات گسترده ی آب و هوایی بسیار وجود دارد و ممکن است شما خانم ها به ناگزیر مجبور گردید، لباس های دیگری را زیر مانتوی بارانی خودتان بپوشید تا گرمای بیشتری را نیز به بدنتان منتقل کنید.

با توجه به توضیحات و نکات مختلفی که از مانتوهای بارانی پاییزه و زمستانه اشاره نمودیم در ادامه به معرفی انواع مختلفی از این مانتوها می پردازیم.

 

معرفی مانتوهای بارانی چرم

شاید در نگاه اولی که به این مانتوی پاییزه و زمستانه نگاه می کنید، جذابیت رنگ و طرح زیبای آن موجب جذب شما به سمت این مانتوی بارانی شود.

ویژگی بسیار مناسب اجناس چرمی دوام و ماندگاری بسیار بالای آن ها است که این مانتوی پاییزه و زمستانه نیز از این امر استثنا نیست.

در مطلب انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی بهتر است که بدانید خصوصیت دیگر این نوع مانتوهای پاییزه، برای خانم هایی است که به دنبال خاص بودن و متفاوت دیده شدن در نگاه مردم هستند.

رسمی بودن و مجلسی بودن این نوع از مانتوها ویژگی جالب دیگری است که باعث منحصر به فرد شدن این دسته از مانتوهای پاییزه و زمستانه شده است، خانم های علاقه مند به این نوع از پوشش می توانند از این دسته از مانتوها کمک بگیرند.

مانتو چرمی بارانی 2021

مانتوی بارانی چرم

بهترین حالت ست کردن مانتوهای بارانی چرم زنانه

زیباترین حالت هایی که شما خانم ها می توانید برای ست کردن مانتوی بارانی پاییزه و زمستانه خود انتخاب کنید، این است که آن را با شلوار جین متمایل به آبی پر رنگ ست کنید.

همچنین گزینه ی مناسب بعدی ما برای شما خانم های شیک پوش، ست کردن این مانتو با ساپورت های متنوع زنانه ی خودتان است.

برای گیرایی و جذابیت بیشتر خودتان در نظر خانم ها و آقایان دیگر هم می توانید این مانتو را با شلوار کتان زنانه جذب هماهنگ نمایید.

مانتو بلند چرمی بارانی

ست کردن مانتوی بارانی چرم زنانه با کفش چگونه است؟

در مطلب انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی توجه داشته باشید که خرید چکمه های چرمی بوت و نیم زنانه برای ست نمودن بهتر با این دسته از مانتوها انتخابی بسیار درست و منطقی برای شما خانم های شیک پوش می باشد.

ست کردن مانتوی چرم بارانی برای دیدارهای رسمی چگونه است؟

در دیدارهایی که شکلی رسمی و به خصوص برای شما خانم ها دارند، می توانید با پوشیدن کفش پاشنه بلند زیبا به همراه این مانتو جذابیت دو چندان و جلوه خاص تری به خود بدهید.

مانتو بارانی چرمی 2021

بارانی شیک مشکی رنگ

برای ایجاد تیپ مجلسی زنانه می توانید از مانتوهای شیک مشکی رنگی بارانی پاییزه و زمستانه بهره بگیرید، از ویژگی های این نوع از مانتوها سبک راحت آن ها می باشد که به عبارتی ( کژوال ) نیز نامیده می شوند.

مانتو چرمی دخترانه 2021

بارانی مدل کژول زنانه

ست کردن مانتوی بارانی شیک مشکی با کفش چگونه است؟

شما خانم ها می توانید برای مراسم های رسمی خودتان این دسته از مانتوهای بارانی را با چکمه چرمی پاشنه بلندی ست کنید.

همچنین می توانید از کتانی های زنانه مناسبی برای افزایش جذابیت ظاهری خودتان، در کنار این مانتوی بارانی پاییزه و زمستانه نیز بهره بگیرید.

انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی ، ست کردن با لباس

استفاده از تیشرت هایی به رنگ خاکستری، رنگ زرشکی، مشکی راه راه و همچنین تیشرت هایی به رنگ آبی و زرد، می توانند برای ست کردن شما با این مانتو زیبایی بسیاری به استایل شما بدهند.

علاوه بر موارد بالا شما می توانید از ساپورت های زنانه و شلوارهای لی مناسب، برای هماهنگ شدن هر چه بیشتر خودتان با این دسته از مانتوهای پاییزه و زمستانه برای فصول گرم و سرد سال نیز بهره ای کافی ببرید.

معرفی مانتوی بارانی بلند

این مدل بارانی از مانتوهای محبوب سال های 1370 است که در این سال ها جذابیت و زیبایی بسیار فراوانی نسبت به آن دوران نیز پیدا کرده است.

مانتوهای بارانی قهوه ای رنگ، رنگ کرم، شیری، رنگ شتری و بژ از جمله مانتوهایی هستند که در این دسته از مانتوهای بارانی محبوبیت بسیاری را در دل دخترها و خانم ها ایجاد نموده اند.

مانتو بارانی بلند 2021

مانتو بارانی بلند دخترانه 2021

بارانی مدل بلند پاییزه و زمستانه

ست کردن بارانی بلند با لباس های مختلف چگونه است؟

پلیورهایی به رنگ نارنجی، آبی پر رنگ، پلیور یشمی و رنگ مشکی و همچنین بلوزهایی به همین رنگ ها، می توانید ایده آلی ترین شرایط را برای ست کردن شما با این مانتوی پاییزه و زمستانه فراهم کنند.

موارد استفاده از مانتوهای بارانی بلند

در مطلب انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی توجه داشته باشید که این دسته از مانتوها را می توانید برای مراسم های رسمی و همچنین به شکل های امروزی و اسپرت نیز استفاده نمایید.

ست کردن بارانی بلند با شلوار و کفش چگونه است؟

برای ست کردن این مانتوها برای استایلی راحت و مناسب، می توانید از کفش های کتانی سفید رنگ به همراه شلوار جین کمک بگیرید.

برای مراسم های مجلسی و ویژه ی خودتان نیز شما خانم ها می توانید از کفشی نیم بوت به همراه شلوار کتان جذب و این مانتو بهره بگیرید.

مدل بارانی زنانه پراگ

این نوع مانتوی بارانی از جنس پلی استر تولید شده است و دارای طرحی معمولی نیز می باشد، از این دسته از مانتوها می توانید برای استفاده های عادی و همچنین مراسم های رسمی خودتان نیز استفاده کنید.

از این مانتوهای بارانی پاییزه و زمستانه می توانید به همراه کمربند زنانه نیز استفاده کنید، نخ هایی که برای تولید این نوع از مانتوها به کار می روند از کیفیت و دوام بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند.

مدل پراگ

 

مدل پراگ جدید سال 2021

 

مانتوی بارانی طرح پراگ

انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی ، مانتوی بارانی مدل یوز

الیاف این پارچه نیز از جنس پلی استر است و دارای آستینی سه ربع می باشد، این مانتوی بارانی پاییزه نیز طرحی ساده دارد.

برای مصارف روزانه، مجالس رسمی و پوشش های اسپرت خودتان نیز می توانید از این دسته از مانتوها استفاده کنید.

مانتو بارانی دخترانه مدل یوز

مانتو مدل یوز زنانه

مانتوی بارانی مدل یوز

مانتوی بارانی لاکو

از خصوصیات مانتوی مدل لاکو می توان به بلند بودن این مانتو و جنس پارچه های شمعی ضد آب آن اشاره کرد، برای تمامی مصارف روزمره ی خودتان نیز می توانید از این مدل استفاده نمایید.

از این دسته از مانتوهای پاییزه و زمستانه نیز می توانید به همراه بستن کمربند زنانه استفاده نمایید.

مانتو بارانی لاکو زنانه

مانتوی بارانی مدل لاکو

مانتوی بارانی طرح سارین

این نوع از مانتوها دارای خصوصیت جذب کننده بودن بر بدن هستند و جنس الیاف آن ها از میکرو است، به دلیل سادگی طرح آن ها می توانید برای استفاده ی روزمره ی خودتان نیز از آن ها استفاده نمایید.

برخلاف چند طرح قبلی که در بالا ذکر کردیم این نوع از مانتوها بدون کمربند استفاده می شوند و یقه های آن ها نیز به طرح انگلیسی طراحی شده اند و کمر آن ها نیز کشی می باشد؛ سایز این مانتوهای پاییزه و زمستانه هم بلند است.

مانتو بارانی طرح سارین

مانتوی بارانی مدل سارین

انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی ، مانتوی بارانی مدل سالومه

این دسته از مانتوها دارای آزادی بیشتری برای دخترها و خانم های محترم می باشند و دکمه دار هم هستند، یقه های انگلیسی این مدل هم همانند مدل سارین دیگر خصوصیت این مانتوی بارانی پاییزه و زمستانه را تشکیل می دهند.

تک دکمه بودن، چاک داشتن پشت این مانتو و قابلیت استفاده از کمربند در این مدل از ویژگی های مهم مدل سالومه هستند.

 

مانتوی بارانی کوتاه مدل مانگو

این مانتوی پاییزه دارای کلاه می باشد و از آزادی خوبی نیز برای فعالیت های بانوان برخوردار است، همچنین برای باز و بسته کردن این مانتو هم می توانید از زیپی که بر روی آن طراحی شده است کمک بگیرید.

جیب دار بودن و کمر کشی آن و مقاومت بسیار مناسب آن در برابر نفوذ آب، از ویژگی های برجسته ی این مانتوی بارانی برای فصل پاییز و فصل سرد زمستان هستند.

مانتو بارانی کوتاه مدل مانگو

مانتوی بارانی مدل مانگو

مانتوی بارانی مدل جی اوکس

در مطلب انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی جالب است که بدانید جنس پلی آمیدی و طرح ساده ی ایم مدل، خصوصیت بارز این مانتوی پاییزه و زمستانی سرد هستند.

از این طرح که کلاه دار هم می باشد دخترها و خانم های محترم می توانند برای استفاده ی روزمره ی خودشان استفاده کنند.

از ویژگی های مهم این مدل افزایش تنفس و گردش هوای آزاد درون آن است، سبک وزن بودن و خاصیت ضد آب بودن آن ها نیز به مزایای فراوان این مدل ارزش بیشتری افزوده است.

از مزیت های دیگر این مدل انتقال تعریق بدن به محیط بیرون، دوام بالا، کیفیت مناسب پارچه و همچنین طرح آن ها را می توان اشاره نمود.

مانتو بارانی زنانه جی اوکس

مانتوی بارانی مدل رکسانا

الیاف پلی استر این مانتو و آستین های پاکتی آن از خصوصیات این طرح از مانتوهای پاییزه و زمستانی است؛ آستردار بودن و سبک وزن این مانتو نیز از ویژگی های مهم دیگر آن برای زنان و دختران عزیز ایرانی می باشد.

مانتو بارانی مدل رکسانا

مانتو بارانی مدل رکسانا

بارانی مدل گیلدا

یقه ی انگلیسی، سادگی طرح این مانتو و آستین های دکمه دار از خصوصیات مانتوی بارانی مدل گیلدا است، برای استفاده های متداول روزمره نیز می توانید از مدل گیلدا استفاده کنید.

در مطلب انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی بد نیست که بدانید جیب دار بودن این بارانی، آستین های پاگون دار و استفاده از این مانتو به همراه کمربند از شاخصه های دیگر مدل گیلدا برای خانم ها است.

بارانی بلند مدل امپریال

آستین های بلند و برخورداری از یقه هایی ایستاده از نکات مهم مدل امپریال است، مرغوب بودن الیاف پارچه و سبک بودن آن نیز مزیت دیگر آن می باشد.

باز و بسته کردن مدل امپریال هم به وسیله ی زیپ انجام می گیرد، همچنین جنس پلی استری آن مزیت دیگر این مدل برای خانم ها و دخترانی است که به دنبال باز و بسته کردن راحت مانتوی خودشان در سریع ترین زمان ممکن است.

بارانی بلند مدل امپریال

بارانی کوتاه مدل امپریال

بارانی مدل هانیه

الیاف جنس میکرو، آزاد بودن این مدل بارانی از خصوصیت مهم مدل هانیه است، همچنین این مدل قدی کوتاه دارد و بدون استفاده از کمربند نیز قابلیت استفاده برای شما خانم های گرامی دارد.

آستردار بودن، گرد بودن یقه ی این مانتوی بارانی، کشی بودن قسمت مچ این مدل بارانی پاییزه و زمستانه از برتری های این طرح دلچسب برای خانم ها می باشد.

 

بارانی مدل هانیه

مانتوی بارانی مدل هانیه

انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی، بارانی مدل آرمیتا

بلند بودن سایز این مدل، آزادی عمل ویژه برای بانوان و جنس سوییت این بارانی از ویژگی های مدل آرمیتا است، در تمامی مصارف روزانه خودتان هم می توانید از این مدل استفاده کنید.

یقه ی بارانی مدل آرمیتا طرحی عبا گونه دارد و بدون کمربند نیز می توان از آن استفاده نمود، ویژگی بسیار جالب مدل آرمیتا همچنین جیب های آن است که طرحی پیله دار دارد.

به دلیل مزایایی که این مدل بارانی دارد برای تمامی فصول گرم و سرد سال نیز، مناسب استفاده ی شما خانم های محترم است.

مانتوی بارانی مدل آترین

آخرین مانتوی بارانی پاییزه و زمستانه که در وبسایت گنومد محل عرضه ی انواع محصولات متنوع مد و پوشاک و سایر نیازمندی های شما به آن اشاره خواهیم کرد، مانتوی بارانی مدل آترین است.

در مطلب انواع مدل بارانی زنانه و دخترانه ژورنالی جالب است که توجه کنید کوتاه بودن این بارانی، آزادی عمل زیاد آن برای بانوان و طراحی ساده و معمولی از خصوصیات مهم مدل آترین هستند.

مدل آترین جنسی از سوییت دارد و می توانید برای پوشش های اسپرت و استفاده های روزمره ی خودتان از آن استفاده نمایید.

آستین های سه ربع، قابلیت گت شدن دم پا و زیب دار بودن این مدل مزیت های دیگر آن هستند که می توانید با جیبی که در پشت این بارانی طراحی شده است، بدون استفاده از کمربند از این مانتو استفاده ببرید و راحتی بسیاری را نیز تجربه کنید.

بارانی مدل آترین

مانتوی بارانی مدل آترین

نظر خود را ارسال کنید

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست