گنومد خانه و زندگی سوپرمارکت
تصویر برای پست وبلاگ مدل های ترند کوتاهی مو 2020 متناسب با چه فرمی از صورت می باشند؟

مدل های ترند کوتاهی مو 2020 متناسب با چه فرمی از صورت می باشند؟

مو و مدل مو زنانه:

 در زیبا تر شدن چهره افراد مو تاثیر بسزایی دارد. در حقیقت مو و به ویژه موهای سر جذابیت فرد را چند برابر می ‌کند. مدل مو، رنگ مو، حالت مو، اندازه مو و ... در زیبایی افراد تاثیر زیادی خواهد داشت. بنابراین در انتخاب یک مدل مو مناسب یا رنگ آن باید دقت نظر بالایی به خرج داد. امروزه مدلهای جدید مو، در بین خانم ‌ها مرسوم شده است که انتخاب آنها باید با توجه به رنگ پوست، فرم صورت، اندازه گردن و ... صورت گیرد. لازم به ذکر است که مدل مو زنانه مجلسی و یا مدل مو زنانه برای عروسی عموماً از مدل شینیون استفاده می‌ شود.ترند کوتاهی مو 2020 بیشتر شامل مدل های کوتاه و ساده می باشد.

 انتخاب بهترین مدل ترند کوتاهی مو 2020  :

 همان طور که گفته شد مدل مو ها انواع مختلف و متنوعی دارد که انتخاب آن باید با توجه به رنگ پوست، فرم صورت و ... انجام شود. بنابراین قبل از انتخاب مدل مو باید فرم صورت خود را بشناسید و سپس متناسب با آن مدل مو مناسب را انتخاب کنید. صورت تمام افراد یکسان نیست و هر کدام از فرم و شکل متفاوت و منحصر به فردی برخوردار می باشند. فرم صورت عموماً به شش نوع تقسیم می شود که می توان به صورت های گرد، صورت های مربعی، صورت های قلبی شکل، صورت های کشیده،  صورت های بیضی و صورت های لوزی شکل اشاره کرد که هر مدل موی متناسب با هر کدام با دیگری متفاوت خواهد بود. افرادی که فرم صورت آن ها گرد، مربع ای و یا قلبی شکل است در انتخاب مدل مو باید وسواس بیشتری به خرج دهند اما افرادی که صورت آن ها بیضی شکل و یا لوزی است در انتخاب مدل مو میتوانند بسیار راحت عمل کنند. زیرا همه مدل مو ها برای این فرم از صورت های نام برده مناسب می باشد

انواع مدل فرم صورت

مدل مناسب برای صورت هایی با فرم قلبی : افرادی که فرم صورتشان قلبی شکل است، بهتر از مدل موهایی استفاده کنند که توجه دیگران را به سمت چشم و همچنین استخوان های گونه هدایت کند. در حقیقت بهترین مدل مو زنانه برای این گونه افراد مدل موهایی با چتری های کوتاه می باشد.

 صورت های کشیده : افرادی که دارای صورت های کشیده هستند، مدل مو های کوتاه بهترین انتخاب می باشد. در حقیقت این گونه افراد می‌ تواند از مدل های موجود در ترند کوتاهی مو 2020استفاده کند و یکی از مدل موی های کوتاه را انتخاب کنند. لازم به ذکر است که مدل موی کوتاه با چتری گزینه مناسبی می ‌باشد

مدل کوتاه زنانه

 

صورت های گرد : افراد با صورت های گرد بهتر است به دنبال مدل مو های کوتاه بروند. در حقیقت یکی از مدل مو های پیشنهادی برای صورت های گرد، مدل موی کوپ زنانه می باشد. این مدل مو باعث می‌ شود تا صورت شما باریک تر دیده شود. همچنین انتخاب چتری باعث می‌ شود تا از گرد بودن صورت کم شود و صورت مقداری کشیده به نظر برسد.

 

 صورت های مربع شکل: این گونه افراد بهتر است قد موهایشان تا زیر چانه باشد. در واقع کوتاه کردن مو ها تا بالای شانه اصلا توصیه نمی شود. همچنین ایجاد چتری و قرار دادن آن روی پیشانی باعث می ‌شود، صورت کشیده تر به نظر برسد.

 

صورت های مثلثی شکل: افرادی که فرم صورت صورتشان مثلثی شکل است از ایجاد چتری به شدت پرهیز کنند. از بین ترند کوتاهی مو 2020  مدلی را انتخاب کنید که بدون چتری باشد. لازم به ذکر است که مدل های شلوغ بهترین گزینه خواهد بود، زیرا مدل های شلوغ باعث می شود تا قسمت پهن صورت کمتر به چشم آید.

 

آشنایی با ترند کوتاهی مو 2020 :

 

مدل مو های کوتاه زیادی در ترند کوتاهی مو در سال ۲۰۲۰ قرار گرفته است. در سال 2020 عموما مدل موی کوتاه و ساده بیشتر مرسوم شده است و به عنوان ترند شناخته شده است. از مدل موی کوتاه دخترانه 2020 و همچنین انواع مدل موی زنان می توان به مدل موی باب، مدل موی پیکسی، موی چکی ، مدل مو باب حالت دار، مدل مو شگی تا روی شانه و با چتری، مدل موی باب با فرق کج و ... اشاره کرد که هر کدام ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارند.

 مدل مو باب : مدل موهای باب مدل های ساده و کوتاه می باشد که عمل کوتاه کردن مو ها به صورت یکسان انجام می‌ شود. در حقیقت تمام قسمت های موی سر یه اندازه و کاملا یکسان می باشند. مدل باب با فرق کج یکی از مدلهای مو جدید ۲۰۲۰ می باشد که به شدت مورد استفاده اکثر خانم ها قرار گرفته است. این مدل مو دخترانه مناسب برای مهمانی های رسمی و همچنین مهمانی خودمانی می باشد. برای مهمانی های رسمی می توان از یک گیره زیبا به عنوان تزیین مو استفاده کرد.

مدل موی ساده ترند 2020

 

مدل موی ساده ترند 2020

مدل موی پیکسی : یکی از مدل های موجود در ترند 2020 مدل مو های کوتاه با چتری های بلند می باشد. در حقیقت این نوع مدل یک مدل کاملا کوتاه با برش پیکسی بوده و چتری آن بلند و یک طرفه می باشد.

مو های صاف یکدست : مو های صاف و همچنین یک دست از دیگر مدل مو های موجود در ترند 2020 می باشد. اندازه این مدل مو تا شانه بوده و تمام قسمت های مو کاملا یکسان می باشد. این مدل مو یک مدل مو کاملا دخترانه می باشد که در عین سادگی بسیار شیک نیز می باشد.

مدل مو های باب آندرکات: این نوع مدل مو یکی از مدل ها جدید می باشد که مورد استقبال اکثر خانم ها و دختران قرار گرفته است. در این مدل مو ها به صورت یکسان کوتاه نمی شوند بلکه قسمت های زیرین نسبت به قسمت های رویی مو کوتاه تر می باشند.این مدل مو برای همه مناسبت ها مناسب می باشد.

در نهایت:

اگر قصد دارید موهای خود را کوتاه کنید بهتر است ابتدا فرم و یا شکل صورت خود را تشخیص دهید سپس متناسب با آن مدل موی مناسب را انتخاب کنید. در ضمن اگر به سراغ مدل مدل موی زنانه 2020 می روید لازم است بدانید که در ترند 2020 عموما مدل ها، کوتاه و ساده می باشند

 

مدل مو 2020

نظر خود را ارسال کنید

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست