GenoMode Home&Life
آرشیو وبلاگ
آرشیو وبلاگ

راهنمای خرید کفش مجلسی زنانه و مردانه و اصول ست کردن آن

کفش مجلسی زنانه

کفش مجلسی زنانه 

در مطالبی که گفته میشود ، هدف ما راهنمایی شما برای انتخاب کفش مجلسی مناسب میباشد. نکات و اصولی را بیان میکنیم که شما بتوانید کفش مجلسی خود را به درستی انتخاب کنید .

با ما همراه باشید :

هریک از ما برای رفتن به مهمانی و یا مجالس عروسی ، اولین چیزی که به ذهنمان میرسد ، این است که چه بپوشیم و چگونه کفش و لباس خود را هماهنگ کنیم . انتخاب کفش مجلسی زنانه قواعدی دارد که در ادامه مطلب اصول انتخاب کفش مجلسی زنانه را بیان میکنیم .

کفش مجلسی انواع مختلفی دارد :

قبل از خرید کفش هایرنگارنگ باید بدانیم کاربرد آن چیست ؟

انتخاب کفش زنانه مجلسی برای مراسم رسمی و یا نیمه رسمی متفاوت است. برای مراسم مختلف باید انتخاب متفاوتی داشته باشیم. قبل از این که کفش های مجلسی رنگارنگ خریداری کنیم و به کارمان نیاید ، بهتر است به کاربردی بودن آن دقت کنیم.

زمانی که به مجلس دعوت شده اید و میخواهید کفش خود را انتخاب کنید ، باید به آب و هوای آن روز را در نظر بگیرید و بعد کفش مجلسی مناسب خود را انتخاب کنید.

جنس کفش مجلسی و مدل آن نیز اهمیت دارد . کفش مجلسی که از مواد مرغوب تر تشکیل شده است ، کیفیت بالاتری هم دارد.

طرح و مدل کفش مجلسی زنانه هم اهمیت بسیاری از نظر خانم ها دارد. تزیینات به کار برده شده بر روی این کفش های مجلسی زنانه  وجه تمایزآن با کفش های دیگر است . بدون شک کفش مجلسی زنانه با تزیینات مروارید، سنگ های قیمتی و ... توجه هر خانم شیک پوشی را جلب میکند.

معمولا جنس کفش مجلسی از چرم است ولی از ساتن و جیر و یا مخمل هم استفاده میشود. کفش های زنانه از جنس ساتن و یا جیر ارزان تر از نوع چرم میباشند و اگر قیمت برای شما اهمیت دارد انتخاب مناسب تری میباشد.

رنگ کفش مجلسی اهمیت زیادی دارد و معمولا خانم ها رنگ کفش خود را با لباس هماهنگ میکنند . گاهی اوقات ممکن است گزینه ی خوبی باشد ولی استفاده از رنگ متضاد هم پیشنهاد میشود.

کفش مشکی معمولا با همه رنگ لباس ست میشود و کار را برای شما آسان تر میکند.

کفش طلایی با لباس مشکی نگاه همه را مجذوب شما خواهد کرد و کفش مجلسی زنانه طرح دار با لباس های طرح دار جلوه ای خاص دارد.

کفش مجلسی زنانه راحت انتخاب کنید :

اگرچه زیبایی کفشی که میپوشید اهمیت زیادی دارد ولی کفشی که انتخاب میکنید باید راحت هم باشد . شما ممکن است ساعات طولانی را در یک مجلس سپری کنید و اگر کفش مجلسی شما راحت نباشد مهمانی خوبی نخواهید داشت. بنابراین هنگام خرید کفش ، راحت بودن آن را هم در نظر بگیرید و این مسئله برای سلامت شما نیز اهمیت دارد.

کفش مجلسی زنانه چه تاثیری بر استایل شما دارد؟

یکی از آیتم های مهم برای خانم های شیک پوش ، پوشیدن کفش های مناسب با محیط میباشد و تناسب کفش با محیط ، استایل شما را شیک و خاص خواهد کرد . خانم های باسلیقه به هماهنگ کردن کفش مجلسی خود با مانتو اهمیت زیادی میدهند و همین امر باعث شیک شدن استایل بانوان با سلیقه میشود . این هماهنگی در رابطه با مانتو های بلند اهمیت ویژه ای دارد. در ادامه ی مطلب کفش های مجلسی زنانه ی مناسب با مانتو بلند را به شما معرفی خواهیم کرد...

کفش مجلسی زنانه و ست کردن با مانتو

خانم های شیک پوش ، کفش مجلسی زنانه متناسب با مانتوی خود میپوشند و همین موضوع باعث جذابیت استایل آنان میشود.

کفش های مجلسی پاشنه دار زنانه

کفش های پاشنه دار از آیتم هایی میباشد که تقریبا تمام خانم های شیک پوش به آن علاقمند هستند. در محیط های رسمی و یا نیمه رسمی ، استفاده از کفش های پاشنه دار گزینه ی مناسبی میباشد و از علت های جذابیت استایل خانم ها همین مورد است.

کفش های پاشنه دار با مانتوی بلند ترکیب زیبایی است. و همه ی خانم ها معمولا یک جفت کفش پاشنه دار را دارند.

کفش های مجلسی پاشنه دار برای مجالس رسمی گزینه ی مناسبی میباشد و برای پیاده روی و یا کار روزانه کفش های پاشنه کوتاه تر پیشنهاد میشود.

قبلا خانم ها ، کفش های مجلسی پاشنه بلند را در مهمانی ها می پوشیدند ولی اکنون به دلیل جذابیت این کفش های زیبا ، با مانتوی بلند هم پوشیده میشود .

مانتوهای جلوباز و یا بسته با کفش پاشنه بلند که پوشیده میشوند ، جذابیت خاصی برای خانم ها دارد و باعث شیک شدن استایل بانوان میشود.

کفش مجلسی مردانه و تاثیر آن بر استایل

هر مردی در کمد لباس خود باید یک جفت کفش مجلسی شیک داشته باشد و اگر بگوییم واجب است بیهوده نگفته ایم. قطعا هر مردی به مراسم رسمی دعوت میشود و معمولا پوشیدن کفش مجلسی مردانه همراه با کت و شلوار گزینه ی مناسبی است و بسیار هم شیک و جذاب میباشد. اجازه دهید با یک مثال توضیح دهیم ، شما به مراسم عروسی دعوت میشوید قطعا کت و شلوار رسمی خود را با کفش مجلسی مردانه می پوشید. و این استایل شیک همان چیزی است که شما را جذاب میکند.

 

کفش مجلسی مردانه

کفش های مجلسی مردانه از جنس ورنی هستند و در دسته بندی کفش های رسمی قرار میگیرند. رنگ مشکی براق از جذاب ترین نوع کفش مجلسی مردانه است . رنگ قهوه ای براق بعد از مشکی گزینه ی خوبی میباشد ولی بقیه ی رنگ خیلی کاربردی نیستند . وقتی از کفش مجلسی صحبت میشود ، منظور همان کفش ورنی است.

پس منظور ما از کفش مجلسی ، همان کفش ورنی است که همانطور که گفته شد در مجالس عروسی ، مهمانی و .... پوشیده میشود.

کفش مجلسی مردانه همانطور که گفته شد ، رویه چرم ورنی دارند و گاهی ممکن است طرح دار هم باشند. این کفش مجلسی مردانه به صورت دست دوز میباشد . انتخاب این نوع کفش ها به عنوان کفش دامادی هم گزینه ی مناسبی میباشد . با پوشیدن این نوع کفش های خاص در شب دامادی خود ، زیبا بدرخشید.

ورنی به کار رفته در این نوع کفش مجلسی مردانه ممکن ظاهری ساده داشته باشد و همین طرح ساده ی خود چرم است که به کفش زیبایی می بخشد.

اگر از افرادی هستید که سادگی را دوست دارید ، این نوع مدل کفش مجلسی مردانه به شما پیشنهاد میشود که در عین سادگی ، بسیار زیبا و شیک میباشد. و اما اگر کفش های طرح دار را میپسندید ، میتوانید مدل های طرح دار کفشی مردانه را برای مهمانی و مراسم رسمی خود انتخاب کنید . و همچنین کفش مجلسی مردانه شما میتواند هر دو ویژگی را باهم داشته باشد به این معنا که در عین سادگی ، طرح دار نیز باشد . این نوع مدل از کفش ها هم بسیار مورد پسند واقع شده اند.

چگونه کفش مجلسی مردانه خود را با کت و شلوار ست کنیم؟

در این مطلب استفاده از رنگها اهمیت زیادی دارد ، چه رنگ کت و شلوار را با چه رنگ کفش بپوشیم؟ در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد:

 

کفش مجلسی مردانه و ست کردن آن با کت وشلوار

 

کت و شلوار آبی روشن : این نوع مدل کت و شلوار به علت رنگ روشنی که دارد بهتر است در فصل تابستان پوشیده شود. البته این نوع مدل کت و شلوار خیلی رسمی نیست . اگر میخواهید برای رفتن به محل کار خود بپوشید ، انتخاب های دیگری هم داشته باشید . کت و شلوار آبی روشن را با کفش قهوه ای روشن ، قهوه ای و مشکی بپوشید.

کت و شلوار مشکی را با چه رنگ کفش مجلسی مردانه بپوشیم ؟

کفش مجلسی رنگ مشکی انتخاب خوبی میباشد و هر رنگی به غیر از مشکی توصیه نمیشود و استایل شما را غیر رسمی خواهد کرد.

کت و شلوار سفید راه راه ، با کفش های مجلسی جنس جیر هماهنگی خوبی دارد.

 

کت و شلوار خاکی خود را میتوانید با هر رنگی که میخواهید ست کنید و اگر رنگ انتخابی شما مشکی نباشد، بهتر است.

 

کت و شلوار طوسی با کفش های قهوه ای و مشکی هماهنگی خوبی دارد . رنگ کفش مشکی را برای تیپ کلاسیک خود انتخاب کنید و رنگ کفش قهوه ای برای فصل تابستان گزینه ی خوبی میباشد.

 

کت و شلوار خاکستری را با کفش مشکی بپوشید ، کفش های رنگ روشن با کت و شلوار خاکستری ، اصلا پیشنهاد نمیشود.

 

کت و شلوار سفید استخوانی را اکثر آقایان در مهمانی ها و عروسی میپوشند. کفش های مجلسی رنگ روشن با این نوع کت وشلوار جلوه ای زیبا دارد و از جمله ی آنها کفش های سفید و قهوه ای میباشد.

 

کت و شلوار طوسی روشن را با کفش قهوه ای روشن ، قهوه ای و مشکی بپوشید. هر سه رنگ گفته شده مناسب میباشد.

 

کت و شلوار آبی سرمه ای از مدل های رسمی میباشد که در عین حال محبوبیت زیادی دارد. انتخاب رنگ کفشی که با این مدل کت و شلوار میپوشید بستگی به مراسم و مجلسی دارد که دعوت شده اید و اگر مراسم مراسمی تری دارید ، کفش های رنگ تیره تر گزینه ی مناسبی می باشد.

و در آخر این نکته را باید یادآور شد که کفشهای مجلسی تاثیر چشمگیری بر استایل و شخصیت شما دارد، بنابراین برای انتخاب کفش مجلسی خود نکات گفته شده را مد نظر قرار دهید و از خرید کفش مجلسی خود لذت ببرید.

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست