مردانه لباس زمستان زنانه | آشپزخانه برند چیبو

راهنمای بازگشت و یا تعویض کالا

 

 

 7روز ضمانت بازگشت کالا

آرامش خاطر مشتريان هنگام خريد خود از مهمترين اولويت‌هاي فروشگاه اينترنتي گنومد مي‌باشد. در همين راستا گنومد تمام تلاش خود را بکار گرفته تا اطلاعات دقيقي از محصولات در سايت قرار داده شود تا مشتريان بتوانند با آگاهي کامل اقدام به خريد نمايند. با وجود اين ممکن است مشتريان محترم پس از خريد قصد بازگشت و يا تعويض کالاي خريداري شده را داشته باشند که در اين راستا گنومد ضمانت 7 روزه جهت بازگرداندن کالا را در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد که محاسبه اين بازه به اين صورت است : 7 روز از زمان تحويل کالا به مشتري تا اخذ محصول ارجاعي توسط گنومد.

پس چنان چه قصد تعويض داريد، در حداقل زمان ممکن پس از دريافت کالا اقدام نماييد تا اين روال بدون هيچ گونه مشکلي، براي شما انجام شود.

 

بازگشت و يا تعويض کالا چه دلايلي مي‌تواند داشته باشد؟

مورد پسند نبودن کالاي دريافتي: به هر دليلي اگر محصول خريداري شده خود را نمي‌پسنديد مي‌توانيد آن را به راحتي بازگشت داده و يا تعويض نماييد.

مناسب نبودن سايز محصول دريافتي: مشتريان گرامي مي‌توانند از راهنماي سايز محصولات جهت انتخاب بهتر استفاده نمايند با اين حال در صورت نامناسب بودن سايز مي‌توانند براحتي آن را تعويض نمايند.

عدم مطابقت محصول سفارش داده شده با محصول دريافتي: در صورت داشتن اين مشکل با اعلام آن به واحد خدمات پس از فروش جهت بازگشت محصول راهنمايي خواهيد شد.( تا 24 ساعت بعد از تحويل بايد اطلاع داده شود )

وجود نقص و ايراد در کالاي خريداري شده: در صورتي که کالاي دريافتي داراي نقص و ايراد، از جمله پارگي،زدگي،شکستگي و... ( ضايعات ) باشد با اعلام آن به واحد خدمات پس از فروش جهت بازگشت راهنمايي خواهيد شد ( تا 24 ساعت پس از تحويل کالا بايد از طريق واتس آپ اطلاع داده شود ).

- در نظر داشته باشيد که ايراد وارده بعلت استفاده نادرست از کالا جز شرايط ذکر شده نمي باشدو...

- در نظر داشته باشيد فاکتور ثبت شده شما يک بار قابليت تعويض دارد، لذا دقت کافي در هنگام خريد تعويضي تان داشته باشيد.

 

کدام کالاها قابليت بازگشت و يا تعويض را دارند؟

تمامي محصولات موجود در سايت گنو مد قابليت بازگشت و يا تعويض را دارند بجز موارد زير:

 - دسته بندي اکسسوري‌ها مانند: انواع لباس‌هاي زير (زنانه، مردانه، بچه گانه)، عينک، ساعت، چتر، کمربند، جوراب، شال گردن، دستکش، شال و روسري، لگ و ساپورت، زيورآلات ، سوتين و نيم تنه ، روتختي ، بالشت ، ...

محصولات زيبايي و سلامت

محصولات لوازم شخصي برقي

کارت هاي هديه فروشگاهي.

تنها موارد ذکر شده بعلت رعايت مسائل بهداشتي و حقوق شخصي مشتريان محترم قابليت بازگشت و يا تعويض را ندارند.

 

کالاهاي قابل بازگشت و يا تعويض به هنگام ارسال بايد داراي چه شرايطي باشند؟

-در زمان مرجوع کردن کالاي خريداري شده، مطمئن شويد که کالا را در بسته بندي ويژه خود ( همان گونه که دريافت کرده ايد )، و جعبه خود گنومد قرار داده ايد.

- سلامت اتيکت محصول در زمان مرجوع کردن بسيار مهم است. قبل از ارجاع کالاي خريداري شده، اتيکت بايد سالم بوده و از محصول جدا نشده باشد.

- در تمامي کالاها اتيکت کالا بايد سالم باشد. در صورت جدا شدن و يا مخدوش شدن تگ‌ها کالاي خريداري شده قابل استرداد نمي‌باشد.

- ايراد ظاهري در کالا بوجود نيامده باشد و در حالت نو باقي مانده باشد.

- انواع لباس‌ها: بو نگرفته باشند، دچار چروکي و رفتن خط اتو نشوند، لکه و کثيفي بر روي لباس نباشد و با بسته بندي خود محصول بازگشت داده شود.

- انواع کفش‌ها: کف کفش تميز و سالم باشد همچنين روي کفش خط خوردگي و تاشدگي نباشد و داخل آن بوي تازگي کفش را بدهد.

کليه موارد فوق بايد به تاييد کارشناس کنترل کيفيت و سلامت کالا در فروشگاه اينترنتي گنومد برسد يا با مراجعه به فروشگاه ريس استون واقع در سيتي سنتر سپاهان شهر-استان اصفهان در صورت تاييد کالا قابليت بازگشت و يا تعويض را خواهد داشت.

 

شرايط بازگشت و تعويض کالاهايي که در پروموشن خريداري شده‌اند:

در صورتي که کالايي در پروموشن خاصي خريداري شود تنها با حفظ شرايط همان پروموشن قابل بازگشت و يا تعويض مي‌باشد.

- در صورت درخواست عودت وجه بايد 3-10روز کاريانجام ميپذيرد.

- در پروموشن‌ها و حراج‌هاي زمان‌دار در صورت پايان مدت زمان تخفيف کالاي خريداري شده، معادل مبلغ پرداختي محاسبه شده و کالاي جايگزين به قيمت روز قابل خريد مي‌باشد.

- در صورتي که سفارش شما شامل کالاي هديه باشد، براي بازگشت و يا تعويض، کالاي هديه نيز بايد برگردانده شود و در صورت استفاده از آن، مبلغ کالاي هديه از مبلغ کل کسر مي‌گردد.

- کليه کالاهايي که در پروموشن، فروش ويژه و حراج‌ها خريداري مي‌شوند از طريق سايت گنومد و  فروشگاه‌ ريس استون واقع در استان اصفهان - مجموعه اصفهان سيتي سنتر - طبقه اول  واحد A101حضوري قابليت تعويض کالا را دارند.

کالاهاي قابل بازگشت و يا تعويض را چگونه ارسال کنيم؟

مشتريان عزيز در صورتي که قصد بازگشت و يا تعويض کالايي را داريد با خدمات پس از فروش گنومد کليه راههاي ارتباطي ک در زير قابل مشاهده هست تماس گرفته و آن را اعلام نماييد تا در صورت داشتن شرايط جهت ارسال کالا راهنمايي شويد.

ودر صورت باز بودن فروشگاه ميتوان با شماره تلفن : 03136550151 تماس حاصل کنید

 

 

*لطفا از ارسال کالا بدون هماهنگي با خدمات پس از فروش گنومد خودداري فرماييد.

- در صورتي که ساکن اصفهان مي‌باشيد پس از هماهنگي، در نظر داشته باشيد.

- مشتريان ساير شهرها بعد از تاييديه بازگرداندن کالا توسط کارشناسان گنومد، از طريق پست پيشتاز اقدام به ارسال کالا نماييد

توجه: زمان در نظر گرفته شده براي تعويض کالا 7 روز (حتي روزهاي تعطيل) است که محاسبه اين بازه به اين صورت است : 7 روز از زمان تحويل کالا به مشتري تا اخذ محصول ارجاعي توسط گنومد.

پس چنان چه قصد تعويض داريد، در حداقل زمان ممکن پس از دريافت کالا اقدام نماييد تا اين روال بدون هيچ گونه مشکلي، براي شما انجام شود.

نکته: در روزهاي تعطيل براي ارتباط با پشتيباني و برگشت محصول مي توانيد به آدرس اينترنتي  که در زيرآيکن آماده موجود در سايت پيغام بگذاريد.

 

کالاي خود را به چه آدرسي ارسال کنيم؟

آدرس : اصفهان - سيتي سنتر سپاهان شهر- طبقه اول –پلاک A- فروشگاه ريس استون

شماره تماس:  0316550151        کدپستي:  8169413993

بعد از ارسال کالا چه اتفاقي خواهد افتاد؟

- بعد از دريافت کالا توسط گنومد، کارشناسان، کنترل کيفيت و سلامت کالاي ارسالي را مورد بررسي قرار داده و در صورت داشتن شرايط لازم بخش کنترل کيفي پس از بررسي محصول در اولين فرصت با مشتري تماس گرفته و جهت تعويض و يا بازگشت آن راهنمايي‌هاي لازم را ارائه مي‌دهند.

- در صورتي که مشتريان محترم قصد تعويض کالا را داشته باشند، كيف پول مشتري  در حساب كاربري شارژ و ميتواند نسبت به خريد كالا از طريق كيف پول اقدام نمايد.

- در صورتي که مشتريان درخواست بازگشت وجه را داشته باشند بعد از بررسي کالا توسط واحد کنترل کيفيت و سلامت گنومد، ظرف ٢-٥ روز كاري مبلغ به حساب مشتري واريز خواهد شد . (در نظر داشته باشيد که در اين صورت هزينه ارسال از مبلغ کل کسر خواهد شد).

- به هيچ عنوان امکان رزرو محصول در پروسه ي تعويض وجود ندارد و محصولات تعويضي به قيمت روز محاسبه خواهند شد.

- روال تعويض در حداقل زمان ممکن انجام خواهد شد اما هيچ تعهدي در مقابل انجام يک روزه يا دو روزه تعويضي‌ها انجام نمي پذيرد.

- پس از شارژکیف پولی براي مشتري، امکان لغو آن و دريافت وجه براي مشتري وجود نخواهد داشت.

- در صورت تعويض کالا، هزينه رفت برعهده مشتري خواهد بود.

 

توجه: در صورتي که کالاي بازگشت داده شده در سفارشي باشد که در آن سفارش هديه، کوپن تخفيف و ... به مشتري تعلق گرفته باشد مبلغ تخفيف از مبلغ کل کسر گرديده و مابقي مبلغ استرداد مي‌گردد.

راه‌هاي ارتباط با خدمات پس از فروش گنومد:

شماره تماس: 36550151-031

ايميل Info@genomode.com

از طريق واتساپ: اینجا کلیک کنید

 

 

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست