مردانه لباس زمستان زنانه | آشپزخانه برند چیبو

محصولات دسته جوراب مردانه


خرید جوراب مردانه|ساق کوتاه, ساق بلند, اسپرت

فیلتر براساس قیمت
محصولات شامل تخفیف
وضعیت موجودی
جوراب مردانه
نوع جنس
رنگ
حراج ها
پایین ترین قیمت
محصولات جدید
نمایش
در صفحه
نمایش به صورت
خرید جوراب زیر مچی نخی
جوراب زیر مچی نخی
جوراب زیر مچی نخی
خرید جوراب زیر مچی جگری
جوراب زیر مچی نخی
اتمام موجودی
خرید جوراب زیر مچی نخی
خرید جوراب زیر مچی ساده نخی
خرید جوراب زیر مچی نخی
خرید جوراب زیرمچی سرمه ای
خرید جوراب مچی نخی بنفش
خرید اینتنرتی جوراب مچی نخی
جوربا مچی نخی دودی
خرید جوراب مچی جگری
خرید جوراب مچی نخی
خرید جوراب مچی نخی
جوراب مچی نخی ساده
جوراب مچی نخی ساده
جوراب مچی نخی ساده
تصویر جوراب ساق کوتاه گلبهی
تصویر جوراب ساق کوتاه زرد
تصویر جوراب ساق کوتاه  کالباسی
تصویر جوراب ساق کوتاه  نارنجی
تصویر جوراب ساق کوتاه نخودی
تصویر جوراب ساق کوتاه صورتی روشن
تصویر جوراب ساق کوتاه صورتی اسپرت
تصویر جوراب ساق کوتاه صورتی
تصویر جوراب ساق کوتاه زرشکی
تصویر جوراب ساق کوتاه صورتی کدر
تصویر جوراب مچی سفید
تصویر جوراب مچی رنگ کرم
تصویر جوراب مچی زرشکی
تصویر جوراب مچی قهوه ای
تصویر جوراب مچی عنابی
تصویر جوراب مچی زرد

جوراب مچی زرد

130,000 ریال

تصویر جوراب مچی صورتی روشن
تصویر جوراب اسپرت زیر مچی ، صورتی

خرید جوراب مردانه در گذشته فقط به جوراب های ساق بلند محدود می شد که امروز با متنوع شدن استایل ها و مد شدن تیپ های اسپرت در بین آقایان به خصوصا در جوانان جوراب های اسپرت در مدل های مختلفی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و جوراب  مردانه امروز در الیاف های نخی، نانو و... موجوده  که می توانید بنا به موقعیت که در آن قرار دارین جوراب خود را خریداری کنید.

برای خرید جوراب مردانه باید گزینه های مختلفی را در نظر گرفت که می توان به مهم ترین گزینه یعنی الیاف جوراب اشاره که جوراب های نخی امروز یکی از پرفروش ترین جوراب های چه در بین آقایان و خانوم های بوده که در انواع مدل جوراب بکار می رود.

خرید کفش مردانه

از دیگر گزینه ها خوب برای خرید جوراب مردانه، جوراب های با الیاف نانو هست که این امکان را به شما می دهد جوراب شما در استفاده طولانی مدت خراب نشود ومانع رشد  باکتری ها و قارچ ها در بین انگشتان شما می شود.

جوراب های مردانه در مدل های چون:

1- جوراب ساق کوتاه  یکی از پرطرفدارترین مدل از جوراب ها هست که هم بین آقایان و زنان به وفور مورد استفاده قرار میگیرد که جوراب ساق کوتاه اسپرت بیشتر برای  موقع استفاده از کتونی های اسپرت بوده این رو هم باید در نظر گرفت که امروز بیشتر تیپ های اسپرت مورد نظر بود.

خرید جوراب ساق کوتاه بدون شک می تواند گزینه خوبی برای استایل های اسپرت باشد ولی برای تیپ های رسمی نمی توان از جوراب ساق کوتاه اسپرت استفاده کرد و باید از جوراب ساق بلند مورد استفاده قرار بگیرد تا برای شما یک تیپ رسمی مناسب را به ارمغان بیاورد.

جوراب ساق کوتاه در رنگ و طرح های بینظیر می توانید تهیه و خریداری کرده و حتما هنگام خرید جوراب دقت کرده که رنگی رو  که با کفش شما مناسب باشد انتخاب کنید و از جوراب های طرح دار شلوغ پرهیز کرده زیرا این جوراب بیشتر در منزل مورد استفاده قرار میگیرند.

2- جوراب مچی از دیگر گزینه برای خرید جوراب اشاره کرده که این مدل بیشتر برای ورزش و کفش های اسپرت مورد استفاده قرار می گیرد که این مدل از جوراب مردانه تا زیر مچ پا بوده و در رنگ های متنوع می توانید بنا به سلیقه خودتان خریداری کنید.

3- جوراب ساق بلند یکی از گزینه های مهم برای خرید جوراب مردانه در بین آقایان مخصوص برای موقعیت های رسمی مورد استفاده قرار میگیرد که حتما باید توجه داشته باشید که الیاف بکار رفته رد آن حتما نخی بود تا راحتی و آرامش رو برای استفاده طولانی مدت برای شما به ارمغان بیاورد و برای قرار های رسمی و نیمه رسمی خود حتما از جوراب های ساق بلند ساده استفاده کنید.

4- جوراب های زیر مچی یکی از مدل از جوراب های مردانه هست که کم تر در بین آقایان سن بالا مورد استفاده قرار می گیرد و این مدل از جوراب مردانه بیشتر در بین جوانان مد هست و برای کتونی ها مورد استفاده قرار میگیرد و سعی نکیند این مدل از جوراب را حتی در موقعیت های نیمه رسمی خود پوشید زیرا این جوراب زیر مچی برای استفاده روزمره مورد استفاد ه قرار میگیرد.

5-جوراب نخی نانو یکی از جدیدترین نوع از جوراب ها هستند که به دلیل عملکرد ضد بو و ضد حساسیت که دارند توانسته در مدت کوتاه طرفداران زیادی پیدا کند و یکی از گزینه های خرید جوراب مردانه بشماره بیاید که این مدل از جوراب نیز بیشتر مورد استفاده آقایان بود و بیشتر مدل جوراب ساق بلند نانو آن مورد استفاده قرار میگیرد.

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست