گنومد خانه و زندگی سوپرمارکت
1/21/1398 2:26:33 PM

نحوی بازگشایی فروشگاه های انگلیس در زمان ویروس کرونا چه موقع هست و این فرایند چگونه می باشد؟

ویروس کرونا، که باعث کشته شدن بیش از 44000 نفر در انگلیس شده است ، آمار فوتی رو به کاهش هست ،اما اگر اقدامات احتیاطی کافی انجام نشود یا مقامات برای جابجایی مجدد افراد به کار سریع اقدام نکن ، می تواند مجدداً باعث بالا رفتن آمار بشود.

تصویر آیتم های خبری نحوی بازگشایی فروشگاه های انگلیس در زمان ویروس کرونا چه موقع هست و این فرایند چگونه می باشد؟

دولت  برای این بحران یک استراتژی خروجی سه مرحله ای را اعلام کرده است که از ماه های آتی شاهد باز شدن مغازه های غیر ضروری است.

در حالی که خیلی از فروشگاه های معرف که با رسیدن فصل زمستان کار رو خود شروع میکنن ولی این بار با تجربه خرید متفاوتی روبه رو خواهند شد.

در کشور انگلیس نوبت دهی با فاصله گذاری های اجتماعی وپروتکل های بهداشتی در بیشتر سوپرمارکت ها وسایر فروشگاه های ضروری یکی از گزینه های مهم هست که بدون شک با بازگشایی موج جدید فروشگاه ها ادامه خواهد یافت.

لباس

پس از اعلام اقدامات بهداشتی و پرتکل های بهداشتی به ویژه فاصله گذاری اجتماعی برای اطمینان از امنیت مشتریان و کارکنان ، فروشگاه های  خرید DIY شامل B&Q و Homebase و برخی از مراکز بازیافت زباله های خانگی مجدداً بازگشایی شده اند.

از جمله اقداماتی در زمان بحرانی کرونا ویروس انجام شده که میتواند به علامت گذاری کف برای مشخص کردن فاصله های امن ، مامورانی  برای مدیریت صف ها  ، پرده های پلاستیکی محافظ در صندوق ها ، ضد عفونی کردن  ایستگاه ها اتوبوس وضد عفونی کردن دست ها در مراکز و همچنین امنیت بیشتر در ورودی ها و خروجی های کنترل شده نیز انجام خواهد شد.

 

مغازه های غیر ضروری از جمله پوشاک

مراکزغیرضروری،مانند مغازه های پوشاک با محصولات خانگی،می توانند به عنوان بخشی از مرحله 2 این استراتژی ، دوباره راه اندازی شوند.

کمپانی پوندلند یک فروشگاه حراجی هست که36 شعبه خود را در این هفته بازگشایی می کند ، و بقیه شعبه های این کمپانی  طی هفته های آینده به تدریج بازگشایی می شوند.

فروشگاه لباس مردانه Moss Bros در ژوئن 128 فروشگاه را بازگشایی خواهد کرد و مارکس و اسپنسر انتظار دارند با بازگشایی فروشگاه های لباس خود ، که در هنگام قرنطینه از قسمت مواد غذایی موجود خود جدا شده بودند ، از این روش پیروی کنند.  تا روز های آتی 49 کافه خود را در سراسر انگلیس بازگشایی کنن.

لباس مردانه

 

چه موقع مراکز و فروشگاه های دوباره در انگستان باز خواهند شد؟

 

بیشترمراکزخرید درخیابان های بزرگ وکوچک گفتن که پس ازاعمال فاصله های اجتماعی و پرتکل های بهداشتی  در فروشگاه های خود و تصمیم به بازگشایی سایت های برای مشتریان خود گرفته اند.

یکی از مسائلی که صاحبان فروشگاها رو نگران کرده  تجربه امتحان کردن محصولات قبل از خرید آن که از گذشته بود ولی در حال حاضر دولت با راهنمایی های چون تاخیر در بازگشت محصول به مغازه و ضد عفونی کردن راه های بوده  باعث حداقل رساندن ویروس خواهد شد. 

در خصوص سرویس های بهداشتی  فروشگاه ها برای این که برای عموم آزاد باشند لازم است روشهای بسیار تاثیر گذاری برای تمیز کردن و صف بندی  نظر گرفته بشود.

پروفسور جوشوا بامفیلد ، رئیس مرکز تحقیقات خرده فروشی انگلیس ، در گفتگو با ایندیپندنت گفت که او معتقد است خرده فروشان مد و فشن در دو مرحله با اعمال پرتکل های ویژه بهداشتی و فاصله گذاری ها بازگشایی می شوند.

"در مرحله اول فاصله گذازی جدی اجتماعی وجود خواهد داشت ، و همچنین به معنای عدم بازگشت محصولاتی مانند لباس و غیره است  و خرید لباس مانند گذشته نخواهد بود. 

مرحله دوم ، پیش بینی او این است که  در اواخر سال جاری انجام شود زیرا قوانین فاصله گذاری اجتماعی "به تدریج توسط دولت برچیده شده و خریدها به صورت عادی صورت گیرد.

وی افزود: پیش ازآزادسازی از دستورالعملهای فاصله گذاری اجتماعی ، تجربه خرید لباس را بهبود می بخشد ، "قوانینی که اکنون برای خرید لباس وضع شده به هیچ وج قابل قبول  و مورد رضایت مشتریان نخواهد بود.

مشاغل که با مسافران و گردشگری در ارتباط هستند مانند:

میخانه ها ، رستوران ها و هتل ها ، آرایشگاه ها ، عبادتگاه ها و سینماها می توانند از 4 جولای در  آخرین مرحله از قوانین خروج از قرنطینه مجدداً بازگشایی و به ادامه کار خود برسند

اما دولت انگلیس می گوید مکان هایی که از نظر طراحی و مراکزی  که ممکن است قوانین فاصله گذاری اجتماعی دشوار و شلوغ باشند، امکان بازگشایی فعلا ندارند.

برخی از مشاغل که که دارای ایمنی بهتری وانجام پرتکل های بهداشتی در آن  راحت تر صورت میگیرد اجازه افتتاح خواهند داشت، در حالی که دولت گفت "با دقت مراحل بازگشایی آزمایشی را آغاز می کند تا توانایی آنها را برای اتخاذ دستورالعمل های ایمن جدید Covid-19" آزمایش کند.

کرونا ویروس

 رستوران ها و فروشگاه های غذاهای آماده

 برند مک دونالد که صاحب یکی از بند های بزرگ مواد غذایی که دارای شعبه های مختلفی در سراسر دنیا هست  30 رستوران مخصوص رانندگی را از روزهای آتی بازگشایی می کند و قصد دارد بقیه را تا اوایل ماه ژوئن باز کند ، در حالی که رقیب فست فود Subway هفته گذشته بیش از 600 فروشگاه انگلیس خود را برای تحویل سفارش دوباره  شروع به کار خود کردند.

در همین حال واگاماما گفته که قصد دارد 67 رستوران خود را برای ارائه خدمات  تا پایان ماه آینده بازگشایی کند.

زنجیره رستوران های پان آسیایی اوایل این ماه پس از مجبور شدن به بستن درها رستوران های خود به روی مشتریان به دلیل شیوع ویروس کرونا ، کار خود شروع میکند.

این شرکت اعلام کرد اکنون پس از باز کردن آزمایشی موفقیت آمیز بعضی از شعبه های خود در لندن و لیدز ، خدمات خود را به سرعت گسترش می دهد.

 


ارسال نظر
نظرات
هادی احمدی
4/5/2020 9:01 PM
جعبه سیاه

سلام به نظرم طرح خوبیه اگر درست اجرا بشه

مهمان
7/14/2020 6:40 AM
«С любимыми не расставайтесь...» автор написал после того, как чуть не погиб в железнодорожной катастрофе.

Знаете ли вы?
Китайскую пустыню засадили лесами и открыли там фешенебельный курорт.
Убийца с руками-клешнями избежал тюрьмы, но позже сам был убит.
Планета — глазное яблоко может быть пригодна для жизни в одних районах и непригодна в других.
Роден назвал свои «Врата ада» напрямую, а его соотечественник только намекнул.
Синим цветом своих футболок «Скуадра адзурра» обязана Савойе.


<a href=http://arbeca.net/>http://www.arbeca.net/</a>

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست