مردانه لباس زمستان زنانه | آشپزخانه برند چیبو

محصولات دسته تیشرت و پولوشرت مردانه


خرید تیشرت و پولوشرت مردانه|آستین کوتاه و آستین بلند

فیلتر براساس قیمت
محصولات شامل تخفیف
وضعیت موجودی
تیشرت و پولوشرت مردانه
طرح
نوع جنس
نوع یقه
رنگ
محصولات جدید
نمایش
در صفحه
نمایش به صورت
اتمام موجودی
خرید تیشرت لانگ مردانه ساده
اتمام موجودی
تیشرت لانگ ساده مردانه زرد
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه نارنجی
اتمام موجودی
تیشرت لانگ مردانه ساده طوسی
اتمام موجودی
فروش تیشرت لانگ ساده مردانه آبی
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه زرد
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه نارنجی
اتمام موجودی
خرید تیشرت لانگ مردانه ساده
اتمام موجودی
خرید تیشرت لانگ مردانه ساده
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه سدری
اتمام موجودی
خرید تیشرت لانگ مردانه ساده
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه سبزآبی روشن
اتمام موجودی
تصویر تیشرت  لانگ مردانه طوسی
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه فیروزه ای روشن
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه سبز آبی
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه مشکی
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه آبی
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه آبی
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه سبز
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه خاکی
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه سرمه ای
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه سبز تیره
اتمام موجودی
خرید تیشرت لانگ مردانه
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه گلبهی
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه گلبهی
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه خاکستری
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه سبز
اتمام موجودی
تصویر تیشرت لانگ مردانه صورتی
اتمام موجودی
تیشرت یقه گرد مردانه ساده سرمه ای
اتمام موجودی
تیشرت یقه هفت مردانه ساده
اتمام موجودی
تیشرت یقه هفت مردانه کرمی ساده
اتمام موجودی
تیشرت یقه هفت مردانه ساده صورتی
اتمام موجودی
خرید تیشرت یقه هفت مردانه خاکستری
اتمام موجودی
خرید تیشرت یقه هفت مردانه ساده
اتمام موجودی
خرید تیشرت یقه هفت مردانه آبی ساده
اتمام موجودی
تیشرت یقه هفت مردانه سبز ساده
اتمام موجودی
تیشرت یقه هفت مردانه ساده قرمز
اتمام موجودی
پولوشرت مردانه جودون نارنجی

پولوشرت مردانه جودون نارنجی

2,590,000 ریال

1,994,300 ریال

اتمام موجودی
پولوشرت مردانه جودون آبی
اتمام موجودی
تیشرت لانگ مردانه ساده قرمز
اتمام موجودی
تیشرت لانگ مردانه ساده آبی روشن
اتمام موجودی
خریدتی شرت لانگ مردانه ساده  صورتی
اتمام موجودی
خرید تیشرت لانگ مردانه ارزان جگری
اتمام موجودی
تیشرت یقه گرد مردانه آستین کوتاه آبی
اتمام موجودی
تیشرت یقه گرد مردانه آستین کوتاه قهوه ای
اتمام موجودی
تیشرت یقه گرد مردانه آستین کوتاه طوسی
اتمام موجودی
تیشرت یقه گرد مردانه آستین کوتاه قرمز
اتمام موجودی
تیشرت یقه گرد آستین کوتاه مردانه مشکی

خرید تی شرت مردانه ارزان و انواع مدل های مختلف آن

با توجه به شروع فصل گرما و نیاز افراد به خصوص آقایان که دارای فعالیت و تحرک بیشتری هستند به لباس های خنک و سبک که قابلیت شستشو دارند بیشتر می شود.بسیاری از آقایان هنگام خرید به خصوص خرید تی شرت مردانه ارزان که جزو لباس های مناسب برای فصل گرما است این دغدغه را دارند که چه نوع جنس، مدل و طرحی مناسب این فصل است.

خرید تیشرت مردانه شاید در ظاهر کار ساده ای به نظر برسد اما هنگام انتخاب اینگونه نیست به خصوص برای افرادی که در زمینه خرید لباس حساس هستند و دوست دارند بهترین مدل و برند را انتخاب کنند.

افراد هنگام خرید تی شرت مردانه ارزان و انواع مدل های مختلف آن باید به نکات مهمی توجه کنند و اگر این نکات را مد نظر داشته باشند به راحتی می توانند خرید خود را انجام دهند.تیشرت های مردانه انواع مختلفی دارد و هر فرد با توجه به سلیقه خود می تواند بهترین آن را انتخاب کند اما مسئله مهم این است که افراد باید استایل خود را مد نظر قرار دهند تا بتوانند یک مدل و طرح خاص را انتخاب کنند.

شاید این سوال برای خوانندگان پیش بیاید که منظور از مد نظر قرار دادن استایل چه چیزی است و همواره افراد هنگام خرید تیشرت مردانه قطعا چیزی را انتخاب می کنند که سایز آنها باشد و هیچ فردی لباس بزرگتر و یا کوچکتر را برای خرید انتخاب نمی کند.

ست با تی شرت مردانه 

تیشرت ها از آنجا گزینه خوبی برای انتخاب لباس برای انجام فعالیت های روزمره هست می توان در همه فصل های سال آن را تن کرد، و برای فصل تابستان همراه با شلوار های جین مردانه یک استایل کژوال بسیار زیبا را خواهید داشت و حتی موقع فصل پاییز یا زمستان می توانید زیر پیراهن های مردانه پشمی پوشید و دکمه های پیراهن را باز گذاشت مطمئنا یک تیپ منحصر به فرد می توان داشت و حتی می توان در زیر هودی مردانه و شیک خود نیز پوشید به همین دلیل تیشرت های یکی از آیتم های جدانشدنی در کمد لباسی ما هستند.

توجه به نکات مهم هنگام خرید تی شرت مردانه ارزان

توجه به استایل بدن یعنی توجه به بلندی و یا کوتاهی گردن، داشتن صورت تپل و یا لاغر، بدن کشیده یا متوسط و کوتاه، بلندی قد و نسبت اندازه دست ها و سرشانه ها و... جزو مهمترین نکاتی است که آقایان هنگام خرید باید به آن توجه کنند.افرادی که قصد خرید تی شرت مردانه ارزان را دارند می دانند که تیشرت ها انواع مختلفی مانند یقه گرد، دکمه دار، برگردان و هفت دارد و دارای جنس های نخ و پنبه،پلی استر، براش و جودن است.

معمولا تی شرت مردانه یقه دار برگردان برای افرادی که دارای گردن های کوتاهی هستند مناسب نیست زیرا که این مدل از یقه ها کاملا گردن را می پوشاند و زیبایی مدل تیشرت نمایان نمی شود به همین دلیل بهتر است چنین افرادی از تیشرت های یقه گرد و هفت استفاده کنند و اگر علاقه مند به تیشرت های دکمه دار هستند باید مدلی را انتخاب کنند که یقه برگردان نباشد و در واقع یقه گرد باشد.

تیشرت های دکمه دار را معمولا بر روی یقه های گرد و یقه برگردان طراحی می کنند و هیچ گونه تضادی با یکدیگر ندارد اما به هیچ عنوان تیشرت های دکمه دار را بر روی یقه های هفت طراحی نمی کنند زیرا که با یکدیگر در تضاد هستند و هیچ گونه زیبایی ندارند.

هنگامی که افراد توجه به نکات مهم هنگام خرید تیشرت مردانه را داشته باشند و در کنار آن با توجه به استایل خود مدل یقه تیشرت را انتخاب کنند می توانند به سراغ جنس تیشرت بروند تا با بررسی آن بتوانند خرید خود را انجام دهند.

همان طور که گفته شد تیشرت های مردانه از جنس های نخ و پنبه،پلی استر، براش هستند و همه این جنس ها خنک و قابل شستشو هستند و در مدت زمان طولانی می توان از آنها استفاده کرد.گفتنی است که انواع مدل ها و جنس های ذکر شده در بالا قابلیت طراحی بر روی یکدیگر را دارند و در طرح ها و رنگ های مختلف نیز تولید می شوند.

تیشرت آستین کوتاه مردانه

از آیتم های جذاب و پراستفاده  در فصل گرم سال که  به سبب راحتی و آرامشی که در این فصل برای به ارمغان میاورد گزینه خوبی برای خرید بحساب بیاید که این تی شرت مردانه در مدل های یقه گرد، یقه هفت مردانه و طرح دار و ساده موجود که هر کدام بنا به نظر خود می توانید استفاده کنید ولی دو مورد از پراستفاده ترین  مدل از تیشرت آستین کوتاه می توان به تیشرت یقه گرد مردانه و تیشرت طرح دار پسرانه اشاره کرد .

تیشرت یقه گرد مردانه

از پرطرفدارترین مدل ها تی شرت های پسرانه و مردانه می توان بشمار آورد که با طرح و رنگ های متنوعی وارد بازار شده که اکثراً در ست های اسپرت مردانه که در فصل تابستان و حتی زمستان می تواند استفاده کرد.

تیشرت طرح دار مردانه

از آیتم بسیار جذاب در بین جوانان که به دلیل تنوع در طرح توانسته توجهات زیادی از افراد رو به خودش جذب کند که برای ست کردن می توان از شلوار های لی مردانه و کفش های اسپرت خود استفاده کنید تا تیپ جذابی رو برای خود داشته باشید.

برای خرید تیشرت آستین کوتاه مردانه گزینه های متعددی رو باید نسبت به موقعیت و مکانی که در آن قرار دارین در نظر باید داشته باشید ولی به الیاف آن هم باید توجه داشته که تیشرت های نخی آستین کوتاه مردانه بهترین گزینه برای خرید می توان بحساب آورد که شما می توانید انواع تیشرت های نخی مردانه رو در رنگ های متعددی در سایت گنومد تهیه و خریداری کنید.

تیشرت های آستین بلند مردانه :

این مدل از تیشرت مردانه رو بیشتر در فصل های پاییز و زمستان استفاده شده که بیشتر این مدل از تی شرت مردانه رو به نام بلوز می توان شناخت که در مدل های چون تیشرت دکمه دار مردانه یا تیشرت یقه گرد مردانه بلند از آیتم های جذاب این تیشرت بحساب می آیند که برای استایل های کژوال در فصل سرد سال گزینه خوبی می توان برای خرید تیشرت آستین بلند مردانه می توانید در نظر بگیرین ولی قبل از خرید حتما به الیاف آن دقت کرده که حداقل از الیاف نخ پنبه ضخیم  تولید شده باشد.

تیشرت یقه دار مردانه یا همان پولوشرت مردانه:

یکی لباس های مردانه جذاب و اسپرت که می توان برای تیپ های کژوال خود استفاده کرد که این مدل از تی شرت مردانه نسخه یقه دار تیشرت ها یقه گرد می توان به حساب آورد که می توان همراه با شلوار های جین حتی راحتی خود استفاده کرد.

پولوشرت  مردانه که دارای آستین های کشی بود و قواره جذب تری داشته که همین امر باعث شده تا تن خوری اسپرت به خود داشته باشد و الیافی که برای تیشرت  ها یقه دار مردانه استفاده نوعی از نخ بوده که ما آن را به عنوان جودون می شناسیم .

از آنجای که تیشرت های مردانه از آیتم های جذاب و پراستفاده در بین آقایان بود فروشگاه اینترنتی گنومد در همین راستا اقدام به ارائه انواع تیشرت آستین کوتاه مردانه، تیشرت آستین بلند مردانه، پولوشرت مردانه و مدل های دیگه تی شرت مردانه ارزان قیمت در رنگ بندی های شیک  همراه با ضمانت بازگشت 7 روز کرده تا مشتریان به خیالی آسوده اقدام به خرید تی شرت مردانه داشته باشند.

دسته تیشرت و پولوشرت مردانه سایت گنومد.pdf

back to top

گفتگو با کارشناس فروش

پیام

ارتباط برقرار نیست